نتایج جستجو برای عبارت :

تذکّر چند نکته

با عرض سلام خدمت عزیزان
برنامه مشاوره فردی بدین شرح است
تذکر 1: دانش آموزان عزیز حتما راس ساعت در دفتر مشاوره حضور داشته باشند
تذکر 2: هنگام مراجعه حتما جدول ثبت فعالیت ها را همراه داشته باشید
تذکر 3: برنامه نوبت مشاوره روزهای پنجشنبه مورخ 28 آذرماه و یکشنبه 1 دی ماه متعاقبا اعلام میگردد

عجیب است! قانونی در کشور گذاشته شده است مبنی بر رعایت حجاب! درست یا غلط! این قانون است و باید اجرا شود. یک شهروند به یک خاطی از قانون تذکر میدهد و در عین ناباوری، مجرم از شخص تذکر دهنده فیلم میگیرد و آن را در فضای مجازی پخشش میکند و این خود دومین جرم این مجرم است. ولی عجیبتر آنکه هیچکس به این جرمها رسیدگی نمیکند. به کجا میرویم!!!!
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
اهل سقیفه می گویند هیچ فردی  و صد در صد پاک و بی گناه نیست
و همه افراد ممکن است خطا کنند ، حتی پیامبر!!!!که بخاطر خطایش در قرآن مورد تذکر قرار گرفت
سوال
پس چرا خداوند در قرآن اورا پاک از هر گناه و خطا و اشتباهی معرفی میکند؟
و کسی که خودش خطا کار است چگونه میتواند دیگران را  به سمت خداوند دعوت کند؟
پیامبر به وحی متصل بود و خطاهایش را خدا تذکر میداد
بعد از پیامبر که وحی قطع شد چه کسی خطاهای
#تذکر

وَ اِنَّما یؤْتی خَرابُ الاْرْضِ مِنْ اِعْوازِ اَهْلِها، وَ اِنَّما یعْوِزُ اَهْلُها لاِشْرافِ اَنْفُسِ الْوُلاةِ عَلَی الْجَمْعِ، وَ سُوءِ ظَنِّهِمْ بِالْبَقاءِ، وَ قِلَّةِ انْتِفاعِهِمْ بِالْعِبَرِ.

و علّت خرابی زمین بی چیزی و تنگدستی اهل آن زمین است، و فقر و نداری آنان ناشی از زراندوزی والیان، و بدگمانی آنان به بقاء حکومت، و کم بهره گیری آنان از عبرتها و پندهاست.

#نهج_البلاغه نامه ۵۳
عهد مالک اشتر

پ.ن: فقط برای م
خلاصه خبر: سیداحسان قاضیزاده هاشمی نماینده مردم در مجلس با اشاره به جلسه امروز شورای نظارت بر مذاکرات در هیئت نظارت بر صدا و سیما در جلسه امروز ارتباطات و پخش در…
منبع:https://big-news.ir/صداوسیما-به-خاطر-پایتخت۶-تذکر-گرفت/
این نوشته در دسته فرهنگ و هنر منتشر شده است.
مشاهده مطلب در کانال

شارژ ال کارت مشهد به اتمام رسیده است.
ولی کارت تلفن مشهد موجود می باشد.
برای خرید ال کارت (کارت تلفن) مشهد به فهرست مطالب موجود در سایت مراجعه نمایید.

نکته: شماره تماس(تماس با من) و شماره کارت(درباره من) در لینک زیر(درباره من) موجود می باشد:

http://incard.blog.ir/page/about-me

نکته: قیمت خرید هر 8000 تومان شارژ ، 15000 تومان می باشد.
نکته: حداقل میزان خرید شارژ، 8000 تومان می باشد.
نکته: برای شارژ کردن یک کارت تلفن محدودیتی در مبلغ شارژ وجود ندارد.

ولی بهتر است اگ
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_5
آن چه در کسب معرفت واجب استدو امر است :  اول : شناخت امام به اسم و نسبو ویژگی های ظاهری(شناخت ظاهری).
دوم : شناخت صفات و خصوصیاتباطنی اوست که با آنها از دیگران متمایزمی شود (شناخت باطنی).
‍‍ شناخت ظاهری :  دانستن نام و القاب امام،نام پدر و مادر ، سال ولادت،سال غیبت ، دانستن ویژگی های سیما،و ...است .دانستن این نوع ویژگی ها بی فایده نیست و چه بسا مقدمه شناخت باطنی شود. اما باید دقت کرد، برای مانوس شدن با امام از این مر
قوام حیات معنوی انسان به تذکّر و توسّل و خشوع و ذکر است که در مساجد الهی، در جایگاه‌‌های عبادت، برای انسان فراهم است، مخصوصاً آن مراکز و مساجدی که اثری و نشانه‌‌ای از اولیاءالله در آنها هست. جایی که انسان میداند یا ظنّ به این دارد که مورد توجّه اولیای الهی است، طبعاً معنویّت آن مکان بیشتر است و مسجد مبارک جمکران جزو این گونه جایگاه‌‌ها و مراکزی است که توجّه به خدای متعال و تذکّر و خشوع و تضرّع در آن برای انسان فراهم‌‌تر است.
 سوره_کهف آیه ۵۷
و کیست ستمکارتر از آن که به آیات پروردگارش تذکر دهند، پس (به جای پذیرش) از آنها اعراض کند و (گناهان و) دستاورد پیشینه‌ی خویش را فراموش کند؟! البته ما بر دلهایشان پرده هایی نهادیم تا آیات قرآن را نفهمند و در گوشهایشان سنگینی قرار دادیم که اگر به سوی هدایتشان فراخوانی، هرگز به راه نخواهند آمد.
 تفسیر_و_توضیح
 یاد عملکردِ بدِ خود در گذشته، زمینه ساز توبه و عذرخواهی است 
 و بر عکس، غفلت از آن، سبب تیرگی روح 
و کلید همه‌ی بدبختی ه
Gmail دوستم رو دیدم که حدود 2000 تا ایمیل نخونده داشت! تلگرامش هم تقریبا 5000 تا نوتیفیکیشن unread داشت! یعنی داشتم دیوونه می شدم. من تا ببینم نوتیفیکیشن تلگرام، لینکدین یا جیمیلم روشن شده سریع باید seen یا delete کنم وگرنه مطلقا برای هیچ کاری نمیتونم تمرکز بگیرم!یه مدت پیش کامپیوتر محل کارم رو دادم به همکار جدید. چند بار بهش تذکر دادم همه ی فایل هات رو بر اساس یه دسته بندی منطقی توی فولدر به اسم خودت ذخیره کن. خدا شاهده 10 بار اینو بهش تذکر دادم اما انگار نه

این کالا به اتمام رسید.

راهنمای خرید شارژ کارت تلفن همگانی از نوع in card :

1) از طریق پیامک و یا تلگرام پیامی ارسال نمایید،
که در آن مبلغ ، خرید کارت تلفن ، شهر ، روش بدست آوردن شماره تلفن را ذکر نمایید.
2) در اولین فرصت برایتان پیامی حاوی موجود بودن یا نبودن محصول ارسال می گردد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ارسال نمایید.
5)  کد شارژ برایتان ا

این کالا به اتمام رسید.
ولی کارت تلفن مشهد موجود می باشد.

3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ار
سلام بچه ها
باید یچیزی رو بهتون بگم، نویسنده فیکشن him ازمون خواست تا فیکشنش رو از تو سایت برداریم!
مثل اینک ی عده بدون اجازه این فیک رو توی روبیکا آپلود کرده بودن، روبیکا هم ک زیر نظر فتا و ایناس! خلاصه اینک دارن دنبال نویسنده اینجور فیک ها میگردن، برای همین بهمون گفت ک برش داریم
همین دیگ گفتم ی اطلاعی بهتون بدم ✌✋
بازم ساری
نکته آخر:
بچه ها خواهشن، هیچ فیکی رو داخل روبیکا قرار ندین! برای نویسنده ممکنه بد شه، روبیکا زیر نظر سپاهه
اگر هم فیکی
عرض سلام و ادب حضور شما دوستان عزیزم ... 
یه سوال داشتم از حضورتون اگه با راهنمایی هاتون کمکم کنید واقعا ممنون میشم.
اگه توی خانواده تون یکی از محارم تون چند تا رفتار ناشایست انجام بده، چند بار بهش تذکر میدید، اگه گوش نداد سعی میکنید شما باهاش کنار بیایید و مدارا کنید، مثل با سر و صدا غذا خوردن، یا نشستن دست کثیف و ... .
اما مسئله ای که با مدارا حل نمیشه چی، مثل نگاه به نامحرم،  و شوخی با نامحرم، با اینکه من شخصا در مقامی نیستم که بهشون تذکر بدم، 
«٦٦»ها أَنْتُمْ‌ هؤُلاءِ حاجَجْتُمْ‌ فِیما لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ فَلِمَ‌ تُحَاجُّونَ‌ فِیما لَیْسَ‌ لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ وَ اللّهُ‌ یَعْلَمُ‌ وَ أَنْتُمْ‌ لا تَعْلَمُونَ‌ هان!(اى اهل کتاب!)شما همانان هستید که درباره(حضرت عیسى و)آنچه بدان علم داشتید محاجّه و نزاع کردید،پس چرا درباره(ابراهیم و)آنچه بدان علم ندارید نزاع مى‌کنید؟در حالى که خداوند مى‌داند و شما نمى‌دانید. نکته‌ها: این آیه تذکّر و هشدارى است به اهل کتاب،که شما
5) 

ارسال شده
توسط خریدار

متن دریافتی
توسط خرید
نظر شخصیه من این هست که خوب بودن تو زندگی؛ که از بچگی تو گوش ما میخونن، خوب باش بخشنده باش فداکاری کن و دیگران رو واسه خودت بزرگ کن و خودت رو واسه خودت کوچیک کن اشتباهه!
بنظرم تذکر این نکته از مامان بابا به بچه ها بصورت غریزی بخاطر این اتفاق میفته که اگه ادمای عوضی خیلی زیاد بشن ممکنه نسل خودشونو احمقانه منقرض بکنن. وگرنه ادمای خودخواه و عوضی؛ بیشتر از همه بهشون سهم میرسه بقیه بیشتر ملاحظه شونو میکنن و فک میکنن اینا جزو اخلاق شونه. 
خلاصه که ا
موجود است.
5) 

ارسال شده
توسط خریدار

متن دریافتی
امتحان میان ترم ریاضی داشتیم ، خداییش یه فصلشو خونده بودم ، تقلبم طبق معمول نوشته بودم. اول جلسه مراقب بصورت خیلی جدی تذکر داد و تهدید کرد ، منم پشت بندش گفتم بچه ها اصلا نترسید کار خودتونو بکنید و فلان که همه یهو پوکیدن از خنده ، وسط امتحانم که دوباره تذکر دادن و من حین تذکر برگمو کرفته بودم واسه بغل دستیم تا بنویسه اونم هی طرف مارو نگاه میکرد (یعنی دل شیر دارما ).
بعد امتحان خواستیم بریم که مرغ عاشق حالش خوب نبود پس گفتم تا نزدیک خونشون برسون
بسم الله الرحمن الرحیم
نکته ای را لازم به تذکر میدانم, قدردانی و قدرشناسی از استاد فاطمی نیا می باشد.خبر کسالت و بیماری ایشان بسیار ناراحت کننده وخسارت بزرگی است برای جهان شیعه.درتمام ساعات شبانه روز باید برای سلامتی این استاد بزرگ که به حق آبرو و افتخار جهان شیعه و مدافع بزرگی برای قرآن و اهل بیت دربرابر دشمنان دین و در برابر خرافات هستند،دعا کنیم.تا هرچه زودتر سلامتی خود را بازیافته و به تحقیقات وتالیفات خویش مانندگذشته مشغول شوند.
آنچه

این کالا به اتمام رسید.

5) 

ارسال شده
توسط
چند نفر از دوستان، تذکر داده بودند که متن پست ها را منظم کنم. تمام تنظیمات را لحاظ می کردم اما موقع ثبت مطلب به هم می ریخت. گاهی هم متن با تنظیماتی خلاف آنچه مشخص کرده بودم ثبت میشد! نمی دانم مشکل از من بود یا بیان یا ورد!
به هرحال حالا تلاشی کرده ام. خوب شده آیا؟؟
چگونگی امر به معروف و نهی از منکر در مورد کسانی که حاصر نیستند از گناهان علنی و عمومی دست بردارند
در نزدیکی منزل آیت الله محمد علی شاه آبادی، دکتری بود به نام ایوب که برای دخترانش معلم موسیقی آورده بود و صدای موسیقی بلند بود، به گونه‌ای که از صدای آنها، همسایه‌ها ناراحت بودند. 
ایشان برای دکتر پیغام فرستاد و از او خواست که از این کار دست بردارد، اما دکتر جواب داده بود که من این کار را ترک نمی‌کنم و شما هر اقدامی که می‌خواهید بکنید. 
مرحوم ش
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
پدرم همیشه این نکته را به من تذکر میداد که
مرتضی مثل زنبور باش نه مثل مگس،
زنبور به دنبال زیبایی ها میرود و در هر محیطی پا نمی‌گذاردولی مگس به هر محیطی پا میگذارد
زنبور بر روی گلها
مگس بر روی کثافت ها می نشیند
یک منتقد باید زیباییها را بیشتر ببیند تا زشتی ها را
منتقد وظیفه دارد زیبایی ها را به دیگران معرفی کند
اگر قلم در دست گرفتی وسیله مقدسی را در دست گرفته ای که خداوند به
زود قضاوت نکن !!!از اواخر سال ۹۷ تا به امروز چندین‌ مورد پیش اومده که افرادی رو در درون خودم قضاوت کردم که بعد متوجه شدم که اشتباه بوده و بعدش حس خیلی بدی رو تجربه کردم.این اخلاق بدی که تازگی خیلی روش زوم کردن رو اینجا ثبت میکنم تا دیگه تکرار نکنم :)
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نکته ای را که لازم به تذکر میدانم, قدردانی و قدرشناسی از استاد فاطمی نیا می باشد.خبر کسالت و بیماری ایشان بسیار ناراحت کننده وخسارت بزرگی است برای جهان شیعه است، درتمام ساعات شبانه روز باید برای سلامتی این استاد بزرگ که به حق آبرو و افتخار جهان شیعه و مدافع بزرگی برای قرآن و اهل بیت دربرابر دشمنان دین و در برابر خرافات هستند،دعا کنیم.تا هرچه زودتر سلامتی خود را بازیافته و به تحقیقات
این کالا موجود می باشد.
هر 8000 تومان شارژ،
15000 تومان می باشد.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ارسا
این کالا به اتمام رسید.
هر 8000 تومان شارژ،
15000 تومان می باشد.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ارسا
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

وَ أُوصِیکُمْ بِذِکْرِ الْمَوْتِ وَ إِقْلَالِ الْغَفْلَةِ عَنْهُ. (خطبه 188)
ترجمه: و شما را به یاد مرگ و کاستن از فراموشی آن سفارش می‌کنم.

توضیح:
مطلب مهم و مفید (الف) را در نظر بگیرید.
ما آن را می‌دانیم، اما در میان توده انبوه دانستنی‌های ما شناور شده و از توجه ما خارج است. به همین سبب ارزش و اهمیت آن مغفول واقع می‌شود. در چنین حالتی، ذکر یا تذکر باعث می‌شود که مرتب آن را از میان آن توده انبوه بیرون بکشیم و متوجه محوریت آن باشیم. تفاوت ذکر
آنها که مصونیت کامل دارند...
هواداران استقلال تمام صندلی‌های ورزشگاه فولادشهر را پس از باخت به ذوب آهن شکستند دریغ از حتی یک  تذکر!!
جالب است حال این جماعت کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند که چرا فقط پرسپولیس ۳۰ میلیون جریمه شده است!!!
شاید انتظار داشته‌اند ۶ امتیاز هم از پرسپولیس کسر شود و بدهند به تیم وزارتی و مربی گران و خوشتیپ و عصبانی‌اش تا گریه نکند
مشاورهٔ تربیتیپرسش: خانم یا آقایی پرسیده‌اند:فرزندی چهار و نیم ساله داریم که ناخن‌هایش را می‌جود. سعی کردیم با صحبت، او را از این کار بازداریم، اما نشد. روی ناخن‌هایش را لاک مخصوص زدیم. با وجود این لاک‌های ضخیم و سفت، دیگر ناخن نمی‌جود؛ نمی‌تواند که بجود. حالا به‌جای ناخن، لباس‌هایش را می‌جود. حتی جاهایی از لباسش را با دندان کنده است. نمی‌دانیم مشکل از کجاست. ممنون می‌شویم راهنمایی‌‌مان بفرمایید.پاسخ ما:آفرین به شما که این کار فرزند
یه تذکر جدی با صدای بلند دادم؛ بعد غمگین شدم.
دی ماه برای بچه های کنکوری ماه سختی هست. پر استرس و پر از خستگی و فشار؛ من باید اونها رو درک کنم. حواسم پرت شد که یکسری دخترکوچولوی 17 ساله هستن.
شب ساعت یازده یکی از دخترها پیام داد خانم ما دلمون نمیخواست شما رو ناراحت کنیم. شیطنت کردیم بخندیم فکر کردیم شما هم میخندین. 
جواب بعضی حرفها کلمه نیست؛ بغل هست فقط.

نرم افزار هلو یکی از نرم افزارهای مهم حسابداری است . البته نه به خاطر بی عیب بودن نرم افزار بلکه بیشتر به خاطر آن است که به راحتی و بدون تخصص و یا حتی آموزش می توان با آن کرد . اینجا لازم می دانم که تذکر دهم هیچ نرم افزار مالی نیست که بدون ایراد باشد.
اما نکته قابل تامل در هلو این است که اگر موجودی کالا درست و منظم در نرم افزار چیده شود انبار گردانی بسیار دقیق صورت می گیرد.
انبار چیدن در هلو باید طی سه مرحله انجام شود. که اینجا طی سه گام با مثال
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
دستور العمل نصب پوستر دیواری

عرض قسمت اول را اندازه گیری کرده و به اندازه ۱ سانتی متر کوچکتر از آن تراز لیزری خود را بر روی دیوار بیاندازید.
در محاسبات انجام شده ابعاد کل کاغذ از ابعاد کل دیوار کمی در طول و عرض بزرگتر است.
مطابق نقشه ارسال شده ، به ترتیب قسمتها را بر روی هم بچینید که بتوان به ترتیب پشت آنها را چسب زده و نصب کرد.
نکته مهم
هر قسمت بعد از چسب زدن می بایست همان لحظه به دیوار چسبانده شود.
در خصوص چسب ها می بایست از چسب های مخصوص کاغذ
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
رییسم الان داشت تذکر میداد سروری باید طوری با دیگران رفتار کنی که متوجه بشن چقدر کارت ارزشمنده و بدونن داری بهشون لطف میکنی.
گفت اشتباه از رفتار تو هست که بقیه طلبکارت هستن. درستش این هست طوری رفتار کنی که خودشون رو بدهکار بدونن.
نتونستم به ایشون بگم مشکل من در زندگی معمولیم هم همین هست گاه گاهی.
سلام
این بلاگ برای آشنایی بیشتر مردم با بورس، سیگنال دهی بورس(معرفی نماد های درحال رشد)، کمک به سهامدار برای فروش یا خرید و ... تاسیس شده است.
میتوانید ما را دنبال کنید تا از آخرین روند ها مطلع شوید.
تذکر: هرچند تمام تلاش ما بر این است که سیگنال های با ریسک کم در اختیار شما قرار دهیم؛ اما نمیتوانیم مسئولیت سود و زیان ها را به عهده بگیریم
آقا من بابت دانشگاه واقعا میترسم.
خدایا خودت کمک کن.
این خاله مام نمیکشه بیرون از ما انگار. نمیدونم چرا ملت شعور ندارن بعدن وقتی زل میزنی بهش تذکر میدی ناراحتم میشن!
گوه خوری اضافه میکنه.
مامانیم بهش هیچی نمیگه و براش مهم نیس.
مامانم فرشتس.

آقا یا خانوم بی که خصوصی پیام گذاشتین من الان چطوری باید جوابتو بدم هیچ آدرس چیزی هم نذاشتی. اصن تو کی هستی؟ نشناختم.
نکات قبل از خرید مانتو 
دوستانی که خرید اینترنتی  انجام می دهند, باید یک سری نکات قبل از خرید مانتو بدانند , که ما در این مقاله به چند نکته می پردازیم . یکی از عمده ترین نکات بسیار مهم که اهمیت بسیار زیادی در خرید اینترنتی باید هر کسی توجه کند , حتما باید ببیند که فروشگاه اینترنتی مانتو دارای *نماد اعتماد* است یا خیر . نکته بعدی به روز بودن فروشگاه می باشد .که حتما ببینید مانتو جدید در فروشگاه موجود باشد . 

پیشنهاد برای بهتر خرید کردن مانتو
فکر میکنم به دوران پست کرونا (شایدم میان_کرونا) رسیدیم، 
دیگه نه کسی میرقصه
نه گریه میکنه
نه فحش میده
نه جوک میسازه
نه پست میذاره
نه خوشحاله
نه نالانه
نه تشکر میکنه
نه تذکر میده
دیگه هممون به صفر مطلق رسیدیم
چیزایی که فکر نمیکردیم به سرمون اومد و از سرمون گذشت و هیچیمون نشد :| 
ما الان گولاخای پوست کفتی بیش نیستیم!
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
خیلی وقت بود با خودم بحث نکرده بودم! امشب این کارو کردم! از اون حالتا که فکر میکنی یه جمعیتی یا یه شخص خاصی جلو روته - برگرفته از یک تجربه ی واقعی یا یک تخیل غیر واقعی - و شروع میکنی یه موضوعو واسش توضیح دادن -سیاسی، اعتقادی و...- بعدش هم خودت پیروز میشی و اون طرف مقابلت به این نتیجه میرسه که آه تو چقدر خفنی!! 
از اون بحثا! :)
همیشه این موضوع به شدت وقت، احساس، و اندیشه ی منو مستهلک میکرد. و همیشه بعد از این تخیلات، به خودم تذکر میدادم که بسه دیگه بارا
شانزدهمین جلسه از جلسات هفتگی
" #دوشنبه_های_انقلاب "(جهت دانلود کلیک کنید)
 با سخنرانی دکتر هدایتخواه 
 مورخ ۹۷/۱۱/۱۳ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
 این هفته : 
  دهه فجر 
دلایل قرآنی این سوال که چرا باید برای سالگرد انقلاب هزینه کرد ؟ 
 چه فوایدی در این بزرگداشت ها وجود دارد ؟
 شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از مصادیق تذکر به ایام ا... است

#هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ
 @jhyasuj
*گشنمه شام نخورم اتفاقا مرغ سوخاری بود ولی نتونستم میل نداشتم یا هر
چی وقتی به این فکر میکنم که ته اش قرار گشنمه بشم و یه چیز دیگه بخورم
دیگه برام مهم نیس لقمه ی دهنم نون پنیر باشه یا مرغ یا هر چیز دیگه حقیقتا
مات شدم نمیدونم برا چی اینجام چی درسته چی غلط وحشت دارم ز اینکه چشمامو
باز کنم و ببینم 5 سال خطا رفتم اونم در صورتی که بابام قبلا تذکر داره بود
نمیدونم چی پیش میاد ولی هر چی که هس کاش زودتر بیاد چون حسابی منو بهم
ریخته
وقتی کسی را خدا تربیت پذیر دید با مصیبت و بلا تربیتش میکند. چون دیده است که تربیت پذیر است و این ادم دیگر برایش فرق میکند. وقتی به او تذکر میدهند حالی اش میشود. با یک ابتلا بیدارش میکند. حالا اگر صبر کرد به او 'اصطفاه' یعنی صفا میدهد و او را بالا میبرد. اگر از صبربالاتر کرد و رضا داشت 'اجتباه' یعنی بین خوبان انتخابش میکند. کتاب :تفکرنویسنده:ایت الله حائری شیرازی
بهار حرف کمی نیست، ما نمی فهمیم
زبان تازه تقویم را نمی فهمیم
درخت پا شد و زخم زمین مداوا شد
هنوز چیزی از این حرف ها نمی فهمیم
چرا از آب نگفتن؟ چگونه نشکفتن؟
چگونه این همه اعجاز را نمی فهمیم
نشسته بر سر هر کوچه یک تذکر سبز
دلا! قبول نداریم، یا نمی فهمیم؟
نگاه باغ پر از بازی پرستوهاست
دل عبور نداریم تا نمی فهمیم
زمان، زمان بروز صفات باران است
چگونه باز نگوییم ما نمی فهمیم؟
محمد علی شیخ الاسلامی
و قرار داد وظیفه پیامبران را که مردم را متذکر عقل و احکام آن بنمایند، و دفاین عقول را برای مردم ظاهر نمایند، لطایف اسرار احکام عقل را برای آنان هویدا نمایند، و آنان را ارشاد به احکام عقلیه بنمایند، پس تذکر دهند به آن ذات مقدسی که نور مقدس عقل را در قلوب روشن کرد مانند چراغ در خانه.
فرمود رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: آگاه باشید که مثل عقل در قلوب مثل چراغ است در خانه. همان طوری که به روشنایی چراغ تمیز می دهند بین اشیا در خانه، همان طور به
عنوان کتاب : فرماسونری               نویسنده: محمد خاتمی          ناشر: کتاب صبح
غرض نویسنده در این کتاب علاوه بر آشنایی با سازمانهای فراماسونری در برخی نقاط جهان از جمله ایران، تذکر این نکته است که سازمانهای فراماسونری معاصر زائیده دست صهیونیستهاست.نویسنده در این کتاب در فصل اول به زمینه های پیدایش و سیر تاریخی تکون سازمانهای فراماسونری می پردازد و فراماسونری را در کشورهای انگلیس و فرانسه و امریکا و میان صهیونیست ها بررسی نموده و عناصر، قو
این روزها همش باید به خودم تذکر بدم: منطقی باش!
میدونم این فرآیند برای من یک فرآیند تماما ذاتی نیست ، بلکه بخش عظیمیش کسب کردنیه...منطقی بودن رو میگم!و البته کنترل احساسات! هرچند روند زندگی مارو وادار مبکنه که بخش زیادی از احساساتمون رو یه بلایی سرش بیاریم...
یا به قول خزنده در راستای کسب کردنش"باید زور زد!هردفعه یه اپسیلون بیشتر از قبل" ...هوم.

+وات د فاکین نایت اُول آی ام!
+بهت قول میدم سخت نیست...لااقل برای تو!
نکات قبل از خرید مانتو 
دوستانی که خرید اینترنتی  انجام می دهند, باید یک سری نکات قبل از خرید مانتو بدانند , که ما در این مقاله به چند نکته می پردازیم . یکی از عمده ترین نکات بسیار مهم که اهمیت بسیار زیادی در خرید اینترنتی باید هر کسی توجه کند , حتما باید ببیند که فروشگاه اینترنتی مانتو دارای *نماد اعتماد* است یا خیر . نکته بعدی به روز بودن فروشگاه می باشد .که حتما ببینید مانتو جدید در فروشگاه موجود باشد . 

پیشنهاد برای بهتر خرید کردن مانتو
خیلی از دانش آموزان زمان زیادی رو در آموزشگاه ها میگذرونن اما نمی تونن به راحتی حرف بزن...
علت این امر چیه؟
دایره لغات عالی دارن، گرامر عالی، اما وقتی پای حرف زدن میاد وسط همه ضعف میکنن!! یا موقعه نوشتن مطلبی سرسری ازش رد میشن.
من در گام اول و البته در تمامی کلاس هام گام اول رو با این جمله شروع میکنم :
do not be afraid of making mistake when learning english
 اینو میگم و میزارم در حرف زدنشون یا نوشتنشون خطا کنن تا چند جلسه بعد خطاهارو گرفته و تذکر میدم. مطمعا باشید پیشرفت
به گزارش گروه رسانه ای اورانوس جناب آقای اشتفان شولتز سفیر محترم اتریش در ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:اتریش پس از ارزیابی مجدد و اساسی وضعیت امنیتی ایران , تذکر های سفر به ایران را کاهش داده و هشدار های عمومی برای اجتناب از سفر های کم اهمیت به ایران را لغو کرده است. وی افزود :ما اعتقاد داریم ریسک برای اتباع اتریشی به استثنای برخی مناطق مرزی خاص تغییر کرده است.
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

در صحبتها بود که تصویب برجام را به رهبری نسبت داده اند؛ خب شما چشم و گوش دارید و همه چیز را میبینید. نامه ای که درباره برجام نوشته شد و شرایطی که ذکر شده که در این صورت تصویب میشود را ببینید. منتها اگر این شرایط اجرا نشده، وظیفه رهبری این نیست که وارد بشود. نظر ما این است که رهبری وارد کار اجرایی نشود، مگر جایی که به حرکت کل انقلاب ضربه میزند. اما آنطور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم و بارها هم به رئیس جمهور و وزیر خارجه گفتیم و تذکر داد
زشته که آدم 29 سالش شده باشه و دفعه اولش باشه که میره شمال؟؟اینجا جاده چالوس، سیاه بیشه! الان از فرط مه غلیظ صبحگاهی، چشم چشمو نمیبینه! شماها چطوری زندگی میکنید اینجا؟
نصفه شب مارو از جاده چالوس آوردن، از کل لذت زیباییهای این جاده فقط تهوع پیچ در پیچش نصیب ما شد! مخصوصا که پشت سریمون هی میگه تو رو خدا! چرا اینجوری میره؟؟ و شوهرش مدام تذکر میده که راننده جوری نمیره! جاده این‌جوریه!
سؤال  :

مهندس بخارایی ، درشرکت ما ، علیرغم اینکه به کارگران سپرده و تأکید نموده ایم که سوار بالابری که بار را از زیر زمین به بالا می آورد نشوند ، ولی گوش نمی کنند و سوار می شوند ، حالا ما هم یک نوشته را دقیقا ً در محل نصب کرده ایم که «سوار شدن بر روی بالابر ممنوع است » دیگر کاری نداریم ، از بس گفتیم خسته شدیم ،اگر اتفاقی بیفتد باز هم ما مقصریم

پاسخ :

اگر ساعت کاری کارگاه شما  ساعت 8 صبح باشد ، وکارگری یک روز ساعت 8:30بیاید و به او تذکر دهید و
بیمارستان که بودم بچه ها یه روز‌همگی اومدن ملاقاتم، یعنی بخش و گذاشته بودن رو‌سرشونا...هر چی ام‌تذکر‌ میدادم که بابا نصف این بیمارستان منو میشناسن و یه کم آبروداری کنید اصلا حالیشون نمیشد.
چند بارم پرستار اومد تذکر داد ولی دقیقه ساکت میشدن و دوباره شروع میکردن:/ تا اینکه یهو یه دکتر اومد تو اتاق :|دکتر خودم نبود ،تا حالام ندیده بودمش ، اومد و کلی هم احوالپرسی کرد ، معلوم بود منو میشناسه، چون حال عمو رو ازم پرسید ، منم گفتم من باید حالشونو از
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
سلام برقرة العین من!خوبی؟خواهروبرادرت هم خوبن.بابای عزیزت هم خوبه.گل من!امشب میخوام سریع برم سرخاطره های امربه معروف:
چند روز پیش یه خانم که سر کوچمون مغازه داره نظرمو جلب کرد 
خیلی دوست داشتم مهربانانه و خواهرانه بهش تذکر بدم 
به این فکر افتادم که خوبه یک نامه بنویسم

همین کارو کردم و البته خیلی خوشحال شد و بعد از فهمیدن مضمون نامه از من سوالاتی کرد 
مثل اینکه پس چرا در جوامع غربی که خانمها حجاب ندارند این اتفاقات پیش نمی آید یا اینکه چرا
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال
این همه بهت می گن قدرت نه گفتنت رو ببر بالا ، اما شاید حواست نباشه که به دیگران هم همین حرف رو می زنن و ممکنه هر لحظه تو شرایطی قرار بگیری که طرف مقابل به تو نه بگه !
آیا واقعا انقدری رشد کردی که ناراحت نشی ، دلخور نشی یا حتی پشت سرش حرف نزنی که فلانی بی معرفته چون من یه چیزی ازش خواستم بهم نه گفت ؟
حالا این " نه " فقط خود کلمه نه نیستا ؛ وقتی یه رفتار اشتباهی رو مرتکب بشی و دیگری بهت تذکر بده هم یه جور نه گفتن به حساب میاد ، یا وقتی دوستت میاد و تو رو
برایان هوک تذکری به موقع به شریکان اروپایی ما در برجام داد و به صراحت اذعان کرد که قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل آزمایش‌های موشکی [ایران] را ممنوع نکرده است.
او گفت یکی از نقائص توافق هسته‌ای ایران این است که به ممنوعیت آزمایش‌های موشک‌ های بالیستیک ایران خاتمه داد.
جمعه ، ۱۵ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
۵ بهمن ۹۷ 
قرار بود بیمار جدیدی به بیمارستان بیاد! یه بیمار خطرناک 
اینو از صحبتهای بین پرسنل بیمارستان فهمیدم! مدام تذکر میدادن موقع ورود بیمار کسی از خانمهای پرستار اونجا حضور نداشته باشه!
ادامه مطلب
بیشتر از دو ماه از زمانی که آخرین مطلب رو نوشتم گذشته، خب اتفاق خاص که متحولمون کنه که نیوفتاده ولی نوشتن همون روزمرگی ها هم دل و دماغ میخواد و البته انگیزه. خب درسته اینجا حکم یه دفتر خاطرات رو برای من داره اما همچین بدم هم نمیومد چندتا بازدید کننده‌ داشته باشه که برای نوشتن بهم انگیزه بدهند.
بگذریم
صبح امروز اولین چیزی که توجه ام رو جلب کرد برگ جریمه ای بود که تا 28 آبان مهلت داشت و با وجود اینکه همسر چند دفعه تذکر داده بود من فراموش کردم پرد
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
راهی مشهدم...
فک می کنم چهار ساعت دیگه میرسم به امید خدا...
دل تو دلم نیست برای زیارت...
:)
پ.ن: یه ماهی میشه مشهد نرفتم...دلم لک زده واسه نشستن تو صحن انقلاب و تماشای گنبد طلایی...دلم حتی واسه خادم هام تنگ شده:/ (باهاشون مشکل ندارما فقط نود درصدشون بداخلاقن...شاید چون خیلیییییی به حجابم گیر میدن اینطوری فک میکنم...ینی با هربار رفتن حداقل ده تاشون تذکر میدن:/) 
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...
                                               تأخیر در نماز اول وقت گرفتاری در زندگی می آورد((173)).
بسم الله الرحمن الرحیم
یا الله المناع بقدرته خلقه و المالک بها سلطانه و الممسک بما فی یدیه کل مرجو دونک یخیب رجاء راجیه
وراجیک مسرور و لا یخیب اسالک بکل رضا لک من کل شی انت فیه وبکل شهی تحب ان تذکر به وبک یا
الله فلیس یعدلک شی ان تصلی علی محمدو آل محمد و ان تحوطنی و اهلی و اخوانی و ولدی و
تحفظنی بحفظک و ان تقضی حاجتی فی کذا و کذا فانه اذا قال ذل
من همونم که تو شادی‌ها و موفقیت‌هام یه راهی پیدا می‌کنم که بگم اینا کار خدا بوده و همش خدا رو در جریان میذارم ولی تو غم هم همیشه تنهام و می‌خوام من و مشکلم با هم بمونیم و خدا یه گوشه وایسته نگاه کنه...
با همه‌ی این اوصاف
وَأَنَّهُ هُوَ أَضْحَکَ وَأَبْکَىٰ
ﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﻭﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻰ  ﺧﻨﺪﺍﻧﺪ ﻭ ﻣﻰ  ﺮﻳﺎﻧﺪ ;نجم(٤٣)
پ.ن۱:
حال کامنت جواب دادن ندارم فلذا صرفا اگه کامنتی هست که ناراحت نمیشید جواب ندم یا نقش تعلیم و تربیت و تذکر داره بفرستید در غیر
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
دوازده جور حرف زدن هستش که گند می زنه به #روابط
شما با همسر، دوست، همکار، همکلاسی، بچه، و هر شخص دیگه ای که باهاش رابطه
دارید و رابطه با اون براتون مهمه:1. نصیحتهای  تکراری و کلیشه‌ای که هیچ راه حلی توش نیست.

2. تذکر مداوم، اون هم از
ادامه مطلب

#هر_روز_با_شهدا

❇️ شهید محمدعلی رجایی

از بهترین ها بود دلم برایش سوخت، پشت سرش خیلی حرف ها بود.

وقتی ناراحتی ام را به او منتقل کردم گفت : در این ممکلت یا باید کار کنیم یا بنشینیم و جواب ناسزاهای دشمنان را بدهیم. ما اولی را انتخاب کرده ایم چون باید جوابگوی خون شهدا باشیم.

⚪️ اهداف و رسالت های سازمان، باید سرلوحه کار مدیران بوده و با روش‌های متنوع، پیوسته به کارکنان تذکر دهند.

برگرفته از کتاب معبری به آسمان
بعضی آدما یه جور خاصی انرژی مثبت دارن که وقتی میبینیشون نمیتونی لبخند نزنی، و خدا روشکر چند از بیمارام همبنطوری بودن ...
اولی که به خاطر یه مشکل ایمپلنتش باید خارج می شد و ایمپلنت جدید میذاشت کلا خسته شده بود ولی با کلی حرف زدن بهتر شد و متمایل شد به جراحی، در تمام جراحی یکریز حرف میزد و میخندیدیم و این اخرا یه زنبور اومده بود بالا سرمون و ایشونم با لهجه ی شیرین اصفهونی گفتن نگزدتون هروقتم میبینیمشون من و استادامون لبخند ملیح بر چهرمون نقش می
از هر کس که بپرسیم امام حسین علیه السلام چرا قیام کرد و آنگونه ایستادگی کرد؟ حتما پاسخ خواهیم شنید که برای احیای امر به معروف و نهی از منکر . پس چطور می شود که نسبت به یادآوری و تذکر معروف ها غافلیم و از بازداشتن از منکرها سرباز می زنیم؟ اشتباه نشود هدف از نوشتن این چند خط نه سیاسی است و نه اجتماعی بلکه کاملا فردی است.وقتی سیاسی و اجتماعی می شود حواسمان از خودمان پرت می شود. در فکرمان هزار مقصر و مسئول ردیف می کنیم و از خودمان غافل می شویم غافل
تو این مدرسه جدیده اصلا چیزی به اسم امتحان میانترم ندارن.به جاش در طول سال هر دو هفته یکبار چهارشنبه ها یه آزمون جامع برای همه پایه ها برگزار میشه از دروس اون دو هفته.
خیلی هم برای همه امتحانه حیاتیه...یعنی مثلا در حد امتحان ترم واسشون مهمه و خودشونو میکشن واسش.نتیجه آزمونم شنبه ها تو سایت اعلام میشه.
حالا دیروز آزمون بود و من خواب موندم برای اولین بار تو این مدرسه, یعنی آزمون که ساعت هشت و نیم بود من ده رسیدم مدرسه، دقیقا نیمساعت آخر امتحان.وق
خواهان پیشنهادهاتون برای شستن غم بزرگ نتیجه کنکور ارشد که فردا اعلام میشه هستم
یه چی بگید موقتی بشوره ببره تا المپیادم رو بدم بعدش ببینم چیکار کنم با این ننگ بزرگ:/
پ.ن۱:البته ممکنه فردا شب بیام پست تقدیر و تشکر و شادمانی بذارم اما احتمالش حسم میگه کمه متاسفانه
اما عجالتا همین جا از همه‌ی کسانی که پیگیر بودن، همه کسانی که تذکر دادن بشین درست رو بخون و همه کسانی که دعا کردن تشکر و بینهایت سپاس گزارم

بیایید با اهداء خون از این کار نیکو و خیرخواهانه بهره مند شوید

افراد نیکوکاری که اقدام به اهدای خون خود می کنند، باید نکات زیر را رعایت کنند تا علاوه بر انجام کار خیر، خاطره خوبی از اهدای خون داشته باشند و سلامتی خودشان هم به خطر نیفتد.
ادامه مطلب
دختره دماغشو تازه عمل کرده هرکی قهوه یا نسکافه درست میکنه میاد بهش تذکر میده:/بنظر من اون داره حق الناس میکنه نه اون بنده خداهایی(ازجمله خودم) ک قهوه میخوریم!واضحه! نیست؟! همه بخاطر یه دماغ عملی نباید قهوه بخوریم؟میتونه تو خونه اش درس بخونه کسی مجبورش نکرده!البته قابل ذکره ک جز قوانین کتابخونه اینکه کسی قهوه نخوره ولی خود مسئول کتابخونه هم میخوره:) مسئله ی عمیقا پیچیده ایه:)ولی من بازم قهوه میخورم چون اگه نخورم زنده نمی مونم :) الان ک دارم مین
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزمونی اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
در قرار اول
دستمو می گرفت و به طرز چندش آوری می مالوند. ور می داشتم چند دقیقه بعد دوباره می
گرفت. چندبار تذکر دادم فایده نداشت. بحث تندی کردم و گفتم نمی تونم باهات باشم.گفت
منکه نیمچه اعتقادی دارم از این چیزا گذر کردم، تو که ادعات می شه مذهبی نیستی!
بزبز قندی فکر کرده مشکل من محرم و نامحرمه... (اثیری)
سلام
تک‌مضراب دقیقا در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۲، یعنی ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ در فیس‌بوک متولد شد. اسمش را با توجه به هدفش که ثبت تک‌بیتی بود با نگاه به مفهوم تک‌مضراب در موسیقی انتخاب کردم. از همان ابتدا برایش یک مرام‌نامه نوشتم که اعضاء ملزم به رعایت آن بودند.
تک‌مضراب یک کار بدیع و بی‌سابقه بود و شناختی که از آن، بین اهالی دنیای مجازی و بعدا دنیای حقیقی به وجود آمد، ساخته‌ی خودش بود و آن را از جایی وام نگرفته بود.
بعد از مدتی در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ا
امروز صبح با بچه‌ها، یعنی فاطمه‌زهرا و زینب رفتم باشگاه روبروی خونه‌مون که ببینم سانس‌ها و کلاس‌هاشون چجوریه.
اطلاعیه‌ها روی تابلوی اعلانات بود. ازشون عکس گرفتم.
بعدش از خانوم‌هایی که پشت میز پذیرش نشسته بودند پرسیدم که سانس استخر چطوریه؟ چون سانس استخرشون رو نه روی تابلو زده بودند و نه توی سایت‌های پول‌تیکت و پونز و اینا چیزی دیده بودم.
یکی از اون خانم‌ها هم اومد و جوابم رو داد...
ولی برام رفتار دوگانه تمام اون خانم‌ها عجیب بود. از یک
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
سلام برقرة العین من!خوبی؟خواهروبرادرت هم خوبن.بابای عزیزت هم خوبه.گل من!ابریم سرخاطره های امربه معروف:
چند روز پیش یه خانم که سر کوچمون مغازه داره نظرمو جلب کرد 
خیلی دوست داشتم مهربانانه و خواهرانه بهش تذکر بدم 
به این فکر افتادم که خوبه یک نامه بنویسم

همین کارو کردم و البته خیلی خوشحال شد و بعد از فهمیدن مضمون نامه از من سوالاتی کرد 
مثل اینکه پس چرا در جوامع غربی که خانمها حجاب ندارند این اتفاقات پیش نمی آید یا اینکه چرا به این فکر افتا
 شیر بادام 
خواص شیر بادام : این نوشیدنی بسیار گوارا است و فواید فروانی دارد. الکترولیت های بدن را تنظیم می کند، برای رشد و کودکان و نوجوانان بسیار مفید است و باعث لطافت 
پوست می شود و به آن نشاط و شادابی می بخشد.
تذکر : افرادی که چربی خون آنها بالا است، نباید از این نوشیدنی زیاد مصرف کنند.

ادامه مطلب
اگر شما هم دنبال بازی بسیار زیبا و بدون دیتا میگردید پیشنهاد میکنم بازی بسکتبال اینترنتی را دانلود کنید

نکته : بازی برای اندروید بالای ۴.۴ میاید
نکته : بازی کاملا اینترنتی ایست
نکته :این بازی اخرین نشخه است و هنوز اپدیتش نیامده اگر نوشت اپدیت بدانید هنوز نیامده وهروقت امد میگذاریم
حجم بازی: ۸۰مگبایت
دانلود فایل نصبی
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
معروف ترین قاتل های زنجیره ای ایران :
کشتن یک انسان بدون شک بدترین کاری است که یک انسان میتواند انجام دهد و اگر یک نفر چندین نفر را به قتل برساند، تبدیل به یک قاتل زنجیره ای میشود.
قاتل های زنجیره ای زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند اما خب اینبار به بقیه ی جهان کاری نداریم و میخواهیم برویم به سراغ ایران. پس با ما همراه باشید.
تذکر: این پست دارای داستان های دلخراش است.
ادامه مطلب
در مطالب قبلی چند نکته ای را درباره حدیث مهمی از حضرت علی علیه السلام عنوان کردیم که راه کار های خوبی برای بی نیازی از طبیب، به ما آموزش داد.
این حدیث که متشکل از چهار توصیه می باشد، راه کار ساده و مهمی برای تضمین سلامتی به ما نشان داد.
برای یاد آوری و استفاده دوباره، آن حدیث را تذکر می دهیم. حضرت علی علیه السلام به فرزند خود امام حسن علیه السلام فرمودند : فرزندم آیا می خواهی چهار چیز را به تو یاد دهم که به وسیله آنها از مراجعه به پزشک بی نیاز شوی
هر وقت بابام می‌دید لامپاتاق یا پنکه روشنه و من بیرون اتاقم، می‌گفت: چرا اسراف؟ چرا هدر دادن انرژی؟ آب چکه می‌کرد، می‌گفت: اسراف حرامه! اطاقم که بهم ریخته بود می‌گفت:تمیز و منظم باش، نظم اساس دینهحتی در زمان بیماریش هم تذکر می‌داد
تا اینکه روز خوشی فرا رسیدچون می‌بایست در شرکت بزرگیبرای کار مصاحبه می‌دادمبا خود گفتم اگر قبول شدم، این خونه کسل کننده و پُر از توبیخ رو ترک می‌کنم.
صبح زود حمام کردم، بهترین لباسم رو پوشیدم و خواستم برم بیر
سوال *آیا تریپسین همانند پپسین در اندام دارای بی کربنات واکنش آبکافت پروتئین ها را انجام می دهد ؟
 بله (زیرا تریپسین فعال در محیط قلیایی (دارای یون بیکربنات)روده باریک فعالیت می کند و پپسین در محیط اسیدی معده فعالیت میکند . طبق متن کتاب در لایه ژله ای و چسبناک محافظ معده یون بیکربنات نیز وجود دارد و درنیتجه در محیط فعالیت هردو آنزیم یون بیکربنات یافت میشود . ) 
* نکته : تریپسین و پپسین هردو بصورت غیرفعال ترشح می‌شوند و در محیط خارج از غده و مجر
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز جایزه های رویداد تابستانه تیم ایران ترنسپورت به شرح زیر است   ```نفر اول: دی ال سی مپ ایتالیا``````نفر دوم: دی ال سی بار سنگین کشی`````` نفر سوم : اسکین``` دوستانی که دارای دی ال سی های نامبرده باشند، به درخواست شخص دی ال سی معادل هدیه  داده می شود ```تذکر : تا انتهای رویداد ریجن اکانت استیم خود را تغییر ندهید .که در صورت برنده شدن شما دوست عزیز به راحتی بتوان جایزه را به صورت گیفت به شما منتقل کرد ``` با آرزوی رقاب
جهان از کجا شروع می شود؟
این سوال یه نکته غلط و پنهان دارد و مانند تقسیم یک عدد بر صفر! پی پاسخ و مبهم می ماند.
نکته آن است که جا و مکان هم در محدوده ی جهان است و هر نقطه که جا و مکان معنی دارد، جهان هم معنا دارد. بنابراین مکانی که «جهان» نباشد وجود ندارد.
ادامه مطلب
نرم افزار لاکی پچر نرم افزاری است که میتوان با ان بازی هارا هک کرد
ویژگی ها: حذف تبلیغات٬پشتیبانی از خرید درون برنامه ای ٬ نصب همان برنامه دونمونه ( برای کلش دواکانت شدن)٫...
نصب برنامه
نکته : بازی های اینترنتی هک نمیشود
نکته: اگر فایل زیپ بود نظر دهید
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
این شاید اولین سفر زیارتی بدون خانواده و دوستان بوده باشد... 
چه لذتی بالاتر از درخواست کردن از خاندان کرم وجود دارد؟؟؟
خاندانی که نیامده، درخواست را می شنوند حتی اگر به زبان نیاوری... 
شاید این سفر، یه سفر تذکر بوده باشدکه حواسمان بهت هست حواست به خودت باشد... شاید... 
السلام علیک یاحضرت معصومه (س) 
چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
به نام خدا
عده ای در سال یکبار دنبال رویت هلال هستندآنهم آخر ماه مبارک رمضان با اینکه مستحب است در اول هر ماه مستحب است اینکار صورت گیرد
ولی اظهارنظر اینها قابل توجه است مثل اینکه از اول ماه چندروزی را خوردیم
ماه خیلی بلند بود
بخاطر مواجه نشدن با عربستان است
بخاطر مسائل سیاسی کشور است واز این قبیل حرفها
این حرفها هیچ سندی ندارد وهمه بی پایه واساس است که عده ای جاهل مطرح میکنند وعدا ه ای هم تکرار میکنند .امام صادق علیه السلام می فرمایند صم
داشتم فکر میکردم یکی از بزرگترین بدبختی های اجتماعی ما بازیگران زنمون هستن نوعا بی مغز بی حیا و نخود هر آش
بعد فکر کردم چرا صدا و سیما چهارتا بازیگر خوب انقلابی تربیت نمیکنه که محتاج این افریته ها نباشه،بعد دیدم کمتر زن با حیا و درست حسابی ای حاضره بازیگر بشه!والاع
البته بازیگر زن خوب هم داریم ،کلی عرض کردم
*مرده شور اشاره به داستان مرده شوری که اینهمه مرده می‌شست و دریغ از تذکر و باد مرگ،بازیگرا هم از این جهت که اینهمه دیالوگ اخلاقی میگن و..

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویولونیست معروف ایرانی | آموزش ویولن | نوازنده ویولن