نتایج جستجو برای عبارت :

فتنۀ خاکستری و قلّادۀ سرخ

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

#بشنوید از نشانه هایِ آخرالزمان این است که هنوز فتنه ای تمام نشده فتنۀ بعدی می آید .. آنقدر فتنه ها زیاد میشود که مردم میگویند خدایا فرصتی برای نفس کشیدنُ و هضم فتنۀ ق
باز هم به یاد می آورید که پیشتر گفتیم: فتنۀ خاکستری و قلّادۀ سرخ در پیش است!
ازعَوْف پسر مالک روایت شده است که رسول خدا(صلّى الله علیه و سلّم) فرمود:
چگونه می باشی تو ای عوف، هنگامی که این گروه مردم (مسلمانان) بر هفتاد و سه دسته جدا شوند، یکی در بهشت و دیگرانشان در آتش؟! گفتم: و آن کی خاهد بود، ای رسول خدا؟ فرمود: هر گاه پاسبانان فراوان شوند، کنیزان سروری کنند، پسران نوجوان(1) بر منبرها بنشینند و قرآن را ابزارهای نوازندگی دمیدنیِ خُد کنند، مسجدها
شبکه من و تو یک برنامه ای در خصوص گروه هکر آهک گذاشت(در مورخ 1397/6/1 واعلام کردند که بسیاری از سایت های سپاه را هک کردند. جالب است که سپاه یک ارگان نظامی و مهم است و به هر حال اسناد آن در دست دشمن ، یک موفقیت است برای ضد انقلابی ها ! اما آن شیطانی که پشت آن ماسک قایم شده ، اعلام می کند که هک سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بزرگ ترین موفقیت ما است ؛ قبل از هک این سایت نیز ، سایت های وابسته به سپاه را نیز هک کرده بودیم . در اینجا باید فکر کنیم که وزارت ا
مشت در جاهایی نمونۀ خروار است که تصادفی برگرفته شده باشد
و نه با جستجو و جمع‌آوری دانه به دانه
معنویّت‌گرایی‌هایی از این سخ که:
"تصوّر نکنید بهشت از جنس باغ‌های دنیوی است"،
عین مادّی‌گرایی است.
برای درمان آسیب‌های اجتماعی باید از ظرفیّت شریعت استفاده کرد
نمایش انتقادی آنها اوضاع را خراب‌تر می‌کند و بس
اگر انسان عجیب‌ترین مخلوق خداست،
ایرانیان هم عجیب‌ترین ملّت جهانند
جوانان دم بخت!
توت را اگر بشویی شیرنیش از بین می‌رود
اگر
شیخ عبّاس مصباح‌زاده روحانی و منجّم معاصر زادۀ 1311‌هـ.ش است که اکنون روزگار کهنسالی را در ویرجینیای آمریکا می‌گذراند. روش او در استخراج تقویم نجومی، به‌ویژه روزها و ساعات قمر در عقرب، بر پایۀ دایرة البروج قدیم است که از دید اساتید چیره‌دست نجوم نادرست می‌باشد.برخی می‌گویند وی در سالیان دراز تقویم‌نویسی گاه‌ و بی‌گاه پیشبینهای درستی داشته است.
مصباح‌زاده در تقویم نجومی 1398 برای ماههای جمادی اوّل و جمادی دوم 1441 پیشبینیهایی کرده که با
با استارت قهقهه‌های روحانی
فتنۀ 98 کلید خورد:
تردید خواص در حقّانیت مواضع رهبری.

اینکه میگن
"برنامۀ امشب سینماهای تهران و شهرستانها"
یعنی سینماها روزها هیچ فیلمی رو اکران نمیکنن؟!

آیا ارتباطی بین علیرضا خمسه
با باباپنجعلی احساس می‌کنید؟

انحصار 25 سالۀ امور روسیه در دست پوتین و مدودف
نشان می‌دهد که:
امکان ادارۀ کشورهای بزرگ به صورت فدراتیو ادّعاست.

وقتی داریوش ارجمند می‌گوید:
"حشمت فردوس هیچ نقطۀ منفی ندارد"
یعنی کاملاً توان
با استارت قهقهه‌های روحانی
فتنۀ 98 کلید خورد:
تردید خواص در حقّانیت مواضع رهبری.

اینکه میگن
"برنامۀ امشب سینماهای تهران و شهرستانها"
یعنی سینماها روزها هیچ فیلمی رو اکران نمیکنن؟!

آیا ارتباطی بین علیرضا خمسه
با باباپنجعلی احساس می‌کنید؟

انحصار 25 سالۀ امور روسیه در دست پوتین و مدودف
نشان می‌دهد که:
امکان ادارۀ کشورهای بزرگ به صورت فدراتیو ادّعاست.

وقتی داریوش ارجمند می‌گوید:
"حشمت فردوس هیچ نقطۀ منفی ندارد"
یعنی کاملاً توان
سیر حوادث سوریه بسیار پیچیده و شگفت انگیز است، و جز با کمک روایات اسلامی، نمی توان پایان آن را پیشبینی  کرد.
فتنۀ شام (سوریه) آرام شدنی نیست!
ابن  مُسَیِّب گفته است:
در شام آشوبی خواهد بود که گویا آغازش بازی کودکان است. از سویی بالا می آید و از سویی آرام می شود، و پایان نمی یابد تا آن که فریادگری فریاد زند: بی گمان، فرمانده آن کس است(1).
چنین می نماید که این روایت از سخنان پیامبر(صلّى الله علیه و آله) باشد، اگرچه سعید تابعی پسر مسیّب آن دو را به وی

عجب صبری خدا دارد

اگر من جای او بودم

همان یک لحظه اول ،

که اول ظلم را میدیدم از مخلوق بی وجدان
،

جهانرا با همه زیبایی و زشتی ،

بروی یکدیگر ، ویرانه میکردم

عجب صبری خدا دارد !

اگر من جای او بودم

که در همسایه ی صدها گرسنه ، چند بزمی گرم
عیش و نوش میدیدم ،

نخستین نعره مستانه را خاموش آندم ،

بر لب پیمانه میکردم

عجب صبری خدا دارد !

اگر من جای او بودم

که میدیدم یکی عریان و لرزان ، دیگری پوشیده
از صد جامۀ رنگین

زمین و آسمانرا

واژگون ، مستانه می
30. سورۀ قارعه
شناسة سوره
سوره به مناسبت کلمۀ "قارعه" در آیة اول سوره، به این نام خوانده شده است و به اتفاق همۀ دانشمندان تفسیر و علوم قرآنی در مکه نازل‌شده است.
سورۀ قارعه در تمام جداول ترتیب نزول در ردیف سی‌ام، پس از قریش و پیش از قیامت قرارگرفته است.
این سوره در ترتیب مصحف رسمی در جزء سی‌ام قرآن، ردیف صد و یکم، بعد از سورة عادیات و قبل از سورة تکاثر قرارگرفته و یازده آیه دارد.
مقصود سوره
ترغیب مردم به انجام هر چه بیش‌تر اعمال شایسته در دنیا
✅ ...حضار محترم؛من از کشوری می‌آیم که از یکسال و نیم پیش، در برابر بی‌رحمانه‌ترین تروریسم اقتصادی ایستادگی نموده و از حق استقلال و توسعه علمی و فناوری خود دفاع کرده است. دولت آمریکا با اعمال تحریم های فرامرزی و تهدید دیگر ملت‌ها، تلاش کرده ایران را از مزایای حضور در اقتصاد جهانی محروم کند و با سوء استفاده از نظام بانکی، به راهزنی بین‌المللی دست زده است...
✅خانم‌ها؛ آقایان؛رویکردِ دولتِ کنونی آمریکا نسبت به برجام، نه تنها نقضِ قطعنامه ۲

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بررسی ارزهای دیجیتال در ایران