نتایج جستجو برای عبارت :

گردش ستارۀ دنباله‌دار در کرانه‌ها و درگیری گروهها در دو ماه ربیع

ربیع اوّل و ربیع آخر سومین و چهارمین ماه از ماههای دوازده گانۀ سال هجری قمری نزد مسلمانان‌اند، و از برخی روایات اسلامی بیانگر رویدادهای آخر الزّمان بهره گرفته می‌شود که در این دو ماه، گردش ستارۀ دنباله‌داری که از نشانه‌های نزدیک‌شدن زمان قیام امام مهدی(علیه‌السّلام) می‌باشد، مانند پیشتر، در کرانه‌های آسمان پایدار خاهد بود، و میان مردم، به ویژه مسلمانان در سرزمینهای اسلامی، جنگها سخت و آشوبها فراگیر می‌شوند، و بسیاری از گروهها، ما
در گفتار «جنگهای پایدار و آشوبهای فراگیر از صفر تا صفر» از پدیدارشدن آشوب و جنگ در صفر پیش از ظهور امام مهدی(علیه‌السّلام) سخن به میان آوردیم. نیز نقل کردیم از رسول خدا(صلّى‌الله‌علیه‌وآله) که در این ماه مرگی خاهد بود. همچنین آوردیم که ستاره ای دنباله‌دار از صفر تا رجب در کرانه‌های آسمان می‌گردد و سپس با درخششی بسیار پدیدار می‌شود و در هنگام آن گردش، ترکها وارد جزیره در شمال سوریه می شوند و رومیها به اسکندریه و فلسطین و بخشهایی از سوریه
طرز کار پمپ های وکیوم آبی
طرز کار پمپ خلا آب در گردش :

طرز کار پمپ خلا آب در گردش  بدین صورت است که پمپ خلا رینگ آبی دارای پروانه ای با جنس های مختلف استیل، برنج و چدن توسط الکترو موتور به گردش در می آید و تیغه های پمپ وکیوم آب در گردش با به دام انداختن هوا از ورودی هوا را دریافت و از خروجی که در اکثر مواقع دارای سوپاپ می باشد خارج می کند. سوپاپ ها بر روی صفحه دو شیار نصب می باشند
طرز کار پمپ وکیوم آبی
دیشب تو آسمون شب یه ستاره کم نور زرد رنگ به شدت جلوه گری میکردیاد تابستون سال پیش افتادم که یه ستاره سرخ رنگ پرنور و درخشان میون همه ستاره ها خوش رقصی میکرد. ستاره سرخی که ستاره نبود.پ.ن ۱: گفت: من ستاره دنباله دار دیدم!!سعی کردم خیلی نرم بهش حالی کنم که یه شهاب سنگ ساده دیده نه یه ستاره دنباله دار استثنایی!دارم فکرمیکنم که اگرچه در جهل بود اما حس خوبی داشت اما الان اگرچه علم پیداکرده اما از اون حس خوب خبری نیستموضوع ستاره دنباله دار یا شهاب نیس
ابتدا گروه بندی کلاسی به صورت گروه های پنج و شش نفره انجام تعداد گروهها و نام سر گروهها مشخص و ثبت شد.دو نفر به عنوان مسولین مراسم آغازین به کل دانش آموزان معرفی گردیدند ، شرح وظایف ایشان گفته شد . مناسبت ها به تفکیک روز و تاریخ و ماه مشخص و در بورد پرورشی نصب شد . گروهها با توجه به تاریخ نصب شده به اجرا پرداختند ، نحوه ی مراسم اغازین به چند صورت بوده است : روزهای سه شنبه رادیو صبحگاه اجرا شد . در هر هفته به دلخواه  ،اعضا، و هماهنگی با مسئولین مدر
عوامل زیادی در نحوه گردش خون در بدن تأثیر می گذارد.
بیماری شریان محیطی (PAD) یک وضعیت گردش خون است که می تواند رگ های خونی را باریک کند، گردش خون را دشوارتر کرده و جریان کلی خون را در بدن کاهش می دهد.
در نتیجه ممکن است با گذشت زمان دچار سوزن سوزن شدن، بی حسی و حتی آسیب به عصب و بافت شوید.
شرایط شایع مانند اختلالات عصبی، بیماری تیروئید، دیابت و کم خونی همگی تأثیر قابل توجهی در گردش خون دارند.
حاملگی نیز در گردش خون تأثیر دارد.
برخی از زنان باردار به
در آن کرانه که دل با ستاره همزاد است

به من اجازه در اوج پر زدن داده است

در ان کرانه که همواره یک نفر آنجاست

که در پذیرش مهمان همیشه آماده است

در آن کرانه که خورشید پیش یک گنبد

بدون رنگ ز بازار حسن افتاده است

همیشه از تو سرودن چه سخت و شیرین است

شبیه تیشه زدن های سخت فرهاد است

سوال می کند از خود هنوز آهویی

که بین دام و نگاهت کدام صیاد است

دلم که دست خودم نیست این دل غمگین

همان دلی است که جامانده در گوهر شاد است

بدون فن غزل بی کنایه می گویم

ماساژ و گردش خون
      ماساژ به دلیل تحریک، گردش خون را فعال می کند. ضایعات درون ماهیچه ها از طریق مویرگ ها سیاهرگ ها فرستاده می شوند. حمل مواد مغذی توسط سرخرگ ها و مویرگ ها انجام می شود. لمس های تسکین دهنده ماساژ، اثری مفید بر روی سیستم قلبی دارد.  

تبریزی های عزیز براتون لینک گروه چت تلگرام رو آماده کردیم، هم اکنون با ورود به مرجع گروهها میتونید لینک خودتون رو دریافت و با دوستان همشهریتون مشغول به گپ و گفت باشید.
اگر گروه از همه جا میخواهید کافیه فقط در کانال لینکدونی لینکرام عضو بشید.
جهت دریافت لینک گروه های تبریز وارد مرجع گروهها از طریق لینک زیر بشید:

در ازدحام این همه ظلمت بی عصا 
چراغ را هم از من گرفته اند 
اما من
دیوار به دیوار
 از لمس معطر ماه 
به سایه روشن خانه باز خواهم گشت
 پس زنده باد امید 
 در تکلم کورباش کلمات
 چشم های خسته مرا از من گرفته اند 
اما من 
اشاره به اشاره
 از حیرت بی باور شب 
به تشخیص روشن روز خواهم رسید 
پس زنده باد امید 
 در تحمل بی تاب تشنگی 
میل به طعم باران را از من گرفته اند
 اما من
شبنم به شبنم
 از دعای عجیب آب
 به کشف بی پایان دریا رسیده ام 
پس زنده باد امید
 در
براساس آخرین شایعه‌های منتشر شده، دنباله‌ی بازی موفق و محبوب The Legend of Zelda: Breath of Wild اواخر سال آینده‌ی میلادی یا سال ۲۰۲۱ و به صورت هم‌زمان با نسخه‌ی جدید و خانگی کنسول نینتندو سوییچ (این نسخه از کنسول حالت دستی نخواهد داشت) عرضه می‌شود
ادامه مطلب
کشور ایران دارای 1.648.000 کیلوکتر مربع مساحت با جمعیتی بالغ بر 80 میلیون نفر (بر اساس آمارگیری سال 95) هست که در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده و همچون پلی مابین دریای خزر و خلیج فارس جای گرفته است، یعنی زیباترین و بزرگترین دریاچه جهان را به خلیج فارس وصل می نماید و همچنین مانند چهار راهی بر سر راه شرق و غرب پیوندگاه تجلیات فرهنگی، معنوی، تجاریو سیاسی شرق و غرب است.

http://s11.picofile.com/file/8394538450/3ufsa1.jpeg

ایران کشور پهناوریست که فارس، ترک، لر، بلوچ، کرد و ع
ببین و بگو!
1
در سطر بالا چه می‌بینید؟ جواب:
ی دونه یک (یکی یک)
11
حالا در سطر بالا چی می‌بینید؟ جواب:
دو تا یک
21
حالا مجددا، در سطر بالا چی می‌بینید:
ی دونه دو، و ی دونه یک
1211
الگویی که جمله بعدی رو بدست می‌آوریم، ساده است؛ 
ببین و بگو
در عدد بالا،1211 چی می‌بینید، از سمت چپ که بخونیم:
ی دونه 1 (11)
ی دونه 2 (12)
دو تا 1  (21)
پس جمله بعدی دنباله می‌شود:
111221
و به همین ترتیب، بقیه جملات بدست می‌آید:
312211
13112221
1113213211
...
دنباله بالا چند ویژگی دارد که بعضی از آن‌ه
ابن بکیر گوید از حصرت صادق ع از گفتار خدای عزوجل پرسیدیم که فرمرماید و هرچه مصیبت بشما رسد بواسطه ان چیزی است که خودتان کرده اید حضرت دنباله ایه را خواند و فرمود و از بسیاری از گناهان بگدردسوره شورای آیه 30  گوید من عرض کردم مقصودم دنباله آیه نبود بلکه بفرمائید آنچه به علی علیه السلام و انانکه مانند او بودند از خاندانش رسید از همین باب بود یعنی آنها چه کرده بودند که آنهمه مصیبت و بلا بدانهارسید  و فرمود همانارسولخدا ص در هر روز بون اینکه گناه
وقتی داشتم به این فکر میکردم که چی میتونه صفحه ی این پست رو پر کنه چشمم به یه نوشته ی جامونده از دوران درس خوندنم افتاد ....
اگه قبلا میخواستم  یه توضیح کامل درباره ی نوع تفکرم بدم باید بگم که من فکر میکردم  طرز تفکرم همگراست یعنی هیچوقت  در نقض نظر  یا عقیده ای تلاش نکردم.... به زبان ساده تر دنباله رو بودم، اینجا دنباله رو بودن رو با تقلید کوکورانه و هیجانی اشتباه نگیرید ، دنباله رو بودنی مدنظرمه که بیشتر سعی بشه چیزی که دیگران تجربه کردنو باور
مستند«غریبه های دنباله دار»روایتی متفاومت از راهیان نور دانش آموزی در بهمن ماه ۱۳۹۷ قسمت اولدو روز با دو منزل:اولین منزل داراب تا پادگان شهید مسعودیاندومین منزل از پادگان تا شلمچه⏳زمان:۲۲دقیقهتدوین:حسین داربازتصویربردار:سجاد صبوری / سجاد ارجمنداز رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب
چه رابطه ای بین مخارج شرکت و مدیریت سرمایه در گردش در شرکت های قلمرو تحقیق وجود دارد؟

سوالات فرعی:

۱- چه رابطه ای بین مخارج سرمایه ای و مدیریت سرمایه در گردش در شرکت های قلمرو تحقیق وجود دارد؟

۲- چه رابطه ای بین مخارج عملیاتی و مدیریت سرمایه در گردش در شرکت های قلمرو تحقیق وجود دارد؟

۳- چه رابطه ای بین مخارج مالی و مدیریت سرمایه در گردش در شرکت های قلمرو تحقیق وجود دارد؟

تعداد صفحه :۱۲۳

قیمت :۳۷۵۰۰ تومان

سا
از فتنه های آخر الزمان
امام علی علیه السلام در خطبه‏ اى که در آن به وقایع آخر الزمان اشاره می‏ کند فرمود:
یَعطِفُ الهَوى‏ عَلَى الهُدى‏ إذا عَطَفُوا الهُدى‏ عَلَى الهَوى‏، و یَعطِفُ الرَّأیَ عَلَى القُرآنِ إذا عَطَفُوا القُرآنَ عَلَى الرَّأیِ ؛
هوس را دنباله‌‏رو هـدایت می‏‌گرداند، هنگامی که [مردم،] هدایت را دنباله‏‌رو هوس کرده‏‌اند، و رأى (نظر) را پیـرو قـرآن می‏‌کند، آن گاه که قـرآن را پیـرو رأى خویش کردند.
نهج البلاغه، خطبه ۱۳
طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که پارامونت ساخت دنباله فیلم Bumblebee را آغاز کرده است.
اواخر ماه آذر امسال بود که اکران جهانی فیلم Bumblebee (بامبل
بی) آغاز شد و توانست عملکرد خوبی را در گیشه داشته باشد. این فیلم تا به
امروز بیش از ۴۱۳ میلیون دلار شامل بیش از ۱۱۷.۳ میلیون دلار در آمریکای
شمالی و ۲۹۶.۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروخته است. همچنین
اولین قسمت فرعی فیلم Transformers (تبدیل
شوندگان) نیز توانسته نقدهای مثبتی را از منتق
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
تهران همیشه مقصد کاری یا امور شخصی و درمانی و
... نیست؛ گاهی برای گردش و تفریح آن را انتخاب می کنند. از دوره ی قاجار به بعد
که تهران رسما پایتخت ایران شد آثار بسیاری در آن ساخته شده است که بازدید از آن
ها خالی از لطف نیست. حتی اگر سفر با اهداف به غیر از گردش و تفریح دارید یکی از
هتل های تهران را رزرو کنید و وقتی هم برای بازدید از این آثار اختصاص دهید. هتل
های تهران به شما کمک می کنند تا طبق برنامه پیش روید و وقت کافی برای گردش داشته
باشید.
 حواسمون باشه،راهپیمایی روز قدس امسال، مهمتر از هر سال دیگست، توی امتحان الهی، رد نشیم...
رهبرانقلاب: راه‌پیمایی #روز_قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی حضور مردمی است، همیشه مهم است. 
امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است
⛔️ به‌خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ 
✖️که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضی
۱۰۲-بهانهرفتی و یک بهانه برای تو جور شدغوغای بی کرانه برای تو جور شدتو پشت پا زدی به همه خاطرات تایک خود زنی عاشقانه برای تو جور شدهی پشت هم  به پشت که شلاق می زنیجلاد من بیا که تازیانه برای تو جور شد(از هرچه بگذری سخن دوست خوشتر است)شعر وسماع ورقص و ترانه برای تو جور شدناظم به  کنج عزلت خود می نشین  که بازیک حس شاعرانه برای تو جور شد
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
سلام دوستان
ادامه مطلب
شاید مثل اون دنباله دار تنها یه بار اتفاق بیفته 
دیگه هرگز عقب نمی شینیم
اون این شهامتو به من داد تا بتونم به جلو حرکت کنم
.
.
.
_وایولت داری می بینیش؟ 
+بله قبلا ستاره ای رو اینقدر به خودم نزدیک ندیده بودم
_اون که ستاره نیست یه دنباله داره دیگه هیچ وقت نمی تونی اونو ببینی. این فرصت فقط یه بار توی زندگی هرکسی اتفاق میفته
+بله دارم می بینم شگفت آوره. این جدایی غم انگیز نبود. در سرزمین پری ها تا ابد جایی که سرزمین جاودانگی هاست بدن های ما دوباره احیا
“Stomp the Yard 2: Homecoming” دنباله “Stomp the Yard” سال 2007 است. این درام زنده توسط راب هاردی به فیلمبرداری شد. این فیلم پس از وقایع فیلم اول اتفاق می افتد ، همانطور که شخصیت اصلی دی جی ویلیامز با بازی کلمبوس کوتاه ، عضو انجمن برادری تاتا نو نو در دانشگاه Truth در آتلانتا …The post دیوید بانر – Stomp The Yard 2: Homecoming appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2yVbX5f
مشاهده مطلب در کانال
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
بهار پشت زمستان بهار پشت بهاردلم گرفت از این گردش و از این تکرارنفس کشیدن وقتی که استخوان به گلونگاه کردن وقتی که در نگاهت خاراگر به شهر روی طعنه های رهگذراناگر به خانه بمانی غم در و دیوارنمانده است تو را در کنار همراهیکه دوستان تو را میخرند با دینارنه دوستان؛ صفحاتی ز هم پراکندهکه جمع کردنشان در کنار هم دشواربه صبرشان که بخوانی به جنگ مشتاق اندبه جنگشان که بخوانی نشسته اند کنارتو از رعیت خود بیمناکی و همه جارعیت است که تشویش دارد از دربار
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی حضور مردمی است، همیشه مهم است. امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است به‌خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد.» ۱۳۹۸/۰۳/۰۸نوجوان خامنه‌ای در آستانه‌ی آخرین جمعه‌ی ماه مبا
2598 - «اسدالله عَلَم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: “شاهنشاه از گردش برگشتند. از مهمان تازه وارد ما بسیار راضی و طبیعتاً بسیار هم خسته بودند(1) ... فرمودند «بعدازظهر گردش می‌رویم»، عرض کردم «دیروز هم که سد فرحناز (لتیان) تشریف بردید»، فرمودند «آنکه به گردش برگزار شد!»، من لبخندی زدم. فرمودند «تو همه را قیاس به خودت و بی‌حالی خودت می‌کنی!»(2)”منبع: 1- خاطرات علم، جلد پنجم، ص365 (9 آذر 1354)2- خاطرات علم، جلد پنجم، ص410 (5 بهمن 54)
دانلود فایل اصلی
در ازدحام این همه ظلمت بی عصا
چراغ را هم از من گرفته اند 
اما من
دیوار به دیوار
از لمس معطر ماه
به سایه روشن خانه باز خواهم گشت
پس زنده باد امید 
در تکلم کورباش کلمات
چشم های خسته مرا از من گرفته اند
اما من
اشاره به اشاره
از حیرت بی باور شب
به تشخیص روشن روز خواهم رسید
پس زنده باد امید 
در تحمل بی تاب تشنگی
میل به طعم باران را از من گرفته اند
اما من
شبنم به شبنم
از دعای عجیب آب
به کشف بی پایان دریا رسیده ام
پس زنده باد امید 
در چه کنم های بی رفتن سف
سلام رفقا
توی این پست می‌خوام روش ساده‌ای برای بدست آوردن دنباله‌ی فیبوناچی با استفاده از دستورات متلب رو براتون توضیح بدم.
برای این کار پیش‌نیاز زبان برنامه‌نویسی متلب (پایه‌ی زبان C) و اندکی هم فلوچارت نویسی هست که البته اصلا نگران نباشید اگر این‌ ها رو بلد نیستید. چون زبانی بسیار ساده‌ست و به راحتی می‌تونید تحلیلش کنید
همونطور که می‌دونید دنباله‌ی فیبوناچی این شکلیه:
1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 و...
اگر کمی بهش دقت کنید متوجه می‌شید که در مرحله
و اگر قرار باشد از ۴آذر اینجا نگویم درش را نیامده باید گل بگیرم‍♀️

الغرض که ما هیچ نمی‌دانستیم از گردش روزگار...
تو نمیدانی ادمی که سهمت از شناخت او، فقط لبخندهاییست که بعد هر تلاقی نگاه عمیق بر لب می‌نشیند...
گردش روزگار او را عزیزترین زندگیت می‌کند...
مهم این است که کار را بسپاری دست کاردان... خووش در بهترین وقت ممکن، بهترین را می‌گذارد عمیق‌ترین جای قلبت... خودش نگهش می‌دارد... خودش مراقب همه چیز هست...
ما را بجز تو در همه عالم عزیز نیست...
آشنایی با فضا پیمای روزتا

همشهری آنلاین:
فضاپیمای روزتا (spacecraft Rosetta) نخستین فضا پیمایی است که توانست در سال ۲۰۱۴ به مدار یک ستاره دنباله دار برسد.

فضاپیمای روزتا که تقریبا به اندازه یک خودرو است، توسط آژانس فضایی اروپا
به فضا فرستاده شده است تا در منظومه شمسی، ستاره دنباله دار موسوم به ۶۷
پی/چوریوموف-گراسیمنکو (67P/Churymov-Gerasimenko) را تعقیب کند. این سفینه
از مرکز سازمان فضایی اروپا در آلمان ه
یکی از روش های تبلیغات در گروه تلگرام استفاده گروههایی هست که تبلیغات در این گروهها رایگان هست و شما برای عضویت در این گروهها میتوانید به روشی که در ادامه توضیح میدم اقدام کنید.
شما میتوانید مستقیما با کلیک کردن روی عکس زیر به لیست گروههایی که تبلیغ لینکدونی در آن گروهها آزاد هست دسترسی پیدا کنید.

یا اینکه به سایت تل گروه مراجعه کنید که این روش هم میتوانید مفید باشد.  و یا با مراجعه به لینک یاب مشکل تبیلغات خودتون رو حل کنید
در ادامه مباحث مربوط به Retail Audit، امروز به تفاوت میان WHD یا همان Weighted Handling Distribution و NHD یا همان Numeric Handling Distribution می پردازم. شکل زیر را در نظر بگیرید:

فرض کنید طبق شکل کالای شما در کل 10 فروشگاه در 4 فروشگاه حضور دارد. در این صورت NHD=40% خواهد بود. همچنین فرض کنید گردش مالی کل فروشگاهها برابر 100 و گردش مالی فروشگاههایی که شما جنس خود را در آنها توزیع کرده اید 60 باشد. در این صورت WHD=60% خواهد بود. بعبارت دیگر WHD وزن فروشگاهها را از نظر گردش مالی به محاسبه NHD و
توصیه های ایمنی در مورد کالسکه کودکان
اگر چه  امروزه خانواده ها فرصت کمتری دارند که کودکشان را در کالسکه بگذارند و به گردش بهاری بروند اما کالسکه و دیگر لوازم حمل و گردش نوزاد جزء جدایی ناپذیر خرید لوازم کودک شده است ؛ هم به دلیل جمع شدن و کم شدن حجم و هم به دلیل راحتی بیشتر پدر و مادرهنگام خرید و گردش. به همین دلیل نکات ضروری هنگام خرید و استفاده از این کالا را  در ادامه برایتان آورده ایم. نکته ای که بیشتر از همه باید به آن توجه داشته باشید ای
خیلی از دختر خانم ها دوست دارند تو یک گروهی عضو باشند که فقط دختر تو این گروه هستن و برا همین موضوع ما گروه دخترانه تلگرام رو پیشنهاد میکینم.
من لینک یکی از این گروهها که خودم دوست داشتم رو در زیر آوردم که میتونید در این کانال عضو بشین.
https://t.me/joinchat/LDtpOldoS64sLIgZU1Biwg
رفتی و یک بهانه برای تو جور شدغوغای بی کرانه برای تو جور شدتو پشت پا زدی به همه خاطرات تایک خود زنی عاشقانه برای تو جور شدهی پشت هم  به پشت که شلاق می زنیجلاد من بیا که تازیانه برای تو جور شد(از هرچه بگذری سخن دوست خوشتر است)شعر وسماع ورقص و ترانه برای تو جور شدناظم به  کنج عزلت خود می نشین  که بازیک حس شاعرانه برای تو جور شد
بهار از راه رسیده بود؛ اما درخت سیب هنوز شکوفه نداده بود. مرد چندبار خاک باغچه را زیرورو کرد. او شبی خواب دید که: از پنجره به حیاط خانه نگاه می‌کند. ناگهان شاخه‌های درخت سیب، شکوفه باران می‌شوند. او با خرسندی به حیاط می‌دود، پابرهنه و باعجله.
بوی شکوفه‌ها، او را چنان مست کرد که از خواب برخاست. چند لحظه، هاج و واج ماند و با خود اندیشید: «معنای این خواب چیست؟»
در همین فکر بود که صدای درِ اتاق را شنید. سرش را چرخاند و همسرش را دید که با خوشحالی می
نیروهای رژیم صهیونیستی هبه اللبدی ۲۴ ساله را خلال سیر از اردنبه شهر نابلس در خصیصه کرانه باختریبرای دیدار خانواده اش گرفتار کردند و سپس عاری ایراد اتهام بی پرده حکمی برای دستگیر موقت او به مدت پنج ماه صادر شد. اللبدی و یک شهروند زندانی دیگر اردنی به نام عبدالرحمان مرعی که در اعتراض به بازداشت خویشتن دست به اعتصاب غذا زده بودند، در نهایت روز چهارشنبه ۱۵ آبان آزاد شدند. Muhammad Hamed/Reuters
«أَبُو هَاشِمٍ الْعَسْکَرِیُّ: سَأَلْتُ صَاحِبَ الْعَسْکَرِ : لِمَ سُمِّیَتْ فَاطِمَةُ الزَّهْرَاءَ؟ فَقَالَ: کَانَ وَجْهُهَا یَزْهَرُ لِأَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ مِنْ أَوَّلِ النَّهَارِ کَالشَّمْسِ الضَّاحِیَةِ وَ عِنْدَ الزَّوَالَ کَالْقَمَرِ الْمُنِیرِ وَ عِنْدَ غُرُوبِ الشَّمْسِ کَالْکَوْکَبِ الدُّرِّیِّ».
ترجمه:
ابو هاشم عسکرى گوید: از امام حسن عسکرى(علیه السلام) پرسیدم: چرا حضرت فاطمه(علیها السلام) را «زهراء» نامیدند؟ فرمود:
چگونگی نصب پمپ وکیوم آب در گردش (آبی)

در نصب یک پمپ وکیوم آب در گردش (آبی) اگر در فرایند نصب ، لغزش ایجاد
شود و مهر و موم آن با کیفیت خوب نباشد ، ممکن است منجر به مسدود شدن بدنه یا بروز
مشکلات دیگر شود ، بنابراین نکته بسیار مهم این است که دستگاه پمپ وکیوم را به
درستی نصب کنید . ما در این جا چگونگی نصب پمپ وکیوم آب در گردش (آبی) را به شما
آموزش می دهیم .

این مسأله که متوجه بشویم آیا نصب خط لوله درست است یا خیر ، کلیه ی
پمپ های وکیوم آبی 2BV را تضمین می ک
یکی از روش های نیک در آغاز سال نو سفر و گردش است که البته بسیار بجا و نیکوست؛ انسان در سفر ممکن است تجارب زیادی به دست آورد؛ در سفر روش مدیریت را فرا می گیرد؛ در گردش و سفر روش رفتار با دیگران فرا می گیرد؛ در سفر، انسان از خود کسالت را دور و شادابی را به خود هدیه می دهد.
از مدتها قبل دایی ، پرویز بهش پیشنهاد داده بود که همگی به اتفاق خواهرشوهرها یه آخر هفته رو بریم گردش. اتفاقا خواهرشوهر بزرگم هفته پیش اومدن شهرکرد و قصد داشتن با هم بریم بیرون اما وقتی شوهرش شنید این هفته با دایی شوهرم قرار گردش داریم گفت ما نمیاییم. اون یکی شوهرخواهرشوهرم هم که مشکل قلبی داره یه مقدار حالش نامساعد بود و گفت ما نمیایم. و چقدر اعصاب خردیه که یک نفر برنامه بریزه و بقیه قر و اطوار بیان. چون قبلا اکثر گردش و مسافرتها رو با خواهرشو

عنوان:
Eagle cross {Eagle Shifted Cross (Wave)}
ایگل کراس
--
نوعی از اجرای حرکت چارلی بر روی موانع
سطح:
اول
پیش نیاز ها:
برای اجرای این حرکت شما باید مقدمات اسکیت سواری و سر خوردن راحت را فرا گرفته و زمان مناسب برای اسکیت سواری را طی کرده و با آناتومی بدن و بیومکانیک حرکت ایگل (چارلی)  بر روی هر دو پای راست و چپ به خوبی آشنا باشید.
Eagle snake
ایگل اسنک
Eagle shift {Eagle Cross (Independent)}
ایگل شیفت

توضیحات:
این حرکت در دو حالت اجرا میشود.
ورود از سمت راست و از سمت چپ به موانع

دختر پسرای مذهبی که علاقه دارند تا در گروه مذهبی عضو بشن و پست های مذهبی در گروه ارسال کنند میتونند برای این موضوع به لینکدونی مذهبی برند و با دیگر بچه های مذهبی پست های مذهبی به اشتراک بزارند.
البته بازم هم اشاره میکنم که این گروهها فقط مخصوص دوستان مذهبی هست و دیگر دوستان از دیگر گروههای تلگرام استفاده کنند.
1-دانشمندان دریافته‌اند، در گل آفتابگردان رشد دانه‌ها از مرکز به سمت بیرون بر اساس الگوی دنباله اعداد فیبوناچی صورت می‌گیرد. طبق تحقیقات انجام شده، نسبت قطر هر مارپیچ به مارپیچ بعدی 618/1 است. این الگو علاوه بر آفتابگردان در بسیاری از برگ‌ها، گلبرگ‌ها و دانه‌ها نیز دیده می‌شود. دانشمندان می‌گویند، علت تبعیت آفتابگردان و دیگر گیاهان از این الگو کارایی آن است. به عبارت دیگر، اگر اندازه زاویه هر دانه با دانه دیگر یک عدد گنگ یا ناگویا باشد د
وقتی یک دانشمند هندی شطرنج رو اختراع کرد تقدیم به پادشاه هند کرد و پادشاه هند شطرنج رو به ایران فرستاد تا یه جورایی پز دانشمند هاش رو به ایران بدهد.
پادشاه ایران انوشیروان خسرو به داناترین وزیرش بزرگمهر دستور داد تا او نیز بازی بسازد،‌ وزیر ایران که از دانشمندان بزرگ بود بازی زیبای تخته نرد را ساخت

فلسفه پیدایش و رموز تخته نرد:

30 مهره: نشانگر 30 شبانه روز یک ماه
24 خانه: نشانگر 24 ساعت شبانه روز
4 قسمت زمین: 4 فصل سال
5 دست بازی: 5 وقت یک شبانه رو
م. ع داشت حرف می زد. زنده و پرشور در اینستاگرام. کاملا جدی با لبخندی که همیشه دارد.  
کامنت های روی تصویر مرا به می خنداند؟ می گریاند؟ احساسی ترکیب از این دو داشتم. او کاملا حرفه ای و جدی برای مخاطبانش حرف می زد مخاطبانش هم می نوشتند: چطور رفتی خارج؟ دندونات چقدر سفیدن! موهات رو چیکار می کنی! و ...
کامنت هایی از این دست که اصلا با موضوع سیاسی او قرابت نداشت. مخاطبانش این گونه آدم هایی هستند. آدم هایی که نیاز به افساری دارند که کسی باشد آنها را دنبال
کاشان هم دارای گروه واتساپ شده و از همه دوستان که در شهر کاشان زندگی میکنند درخواست میکنم که به گروه واتساپ کاشان بیان و با دوستان کاشانی خودشون اشنا بشن.
این گروه و لینکدونی واتساپ کاشان برای معرفی گروهها و کانال های کاشان هست و اگر شما هم گروه و کانال داری میتونی در این لینکدونی تبلیغ کنی.
اما اگر گروه و کانال کاشان رو ندارید ، پس یکی درست کنید و به من بدین تا براتون تبلیغ کنم و به این وسیله ممبر گروهتون رو افزایش بدیم
"قهر دنباله دار"
زمانی که خسته بودم از این همه بی عدالتی موجود در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه محدودیت های دینی که خود قانونگذار دینی به آن عمل نمی کند
زمانی که خسته بودم از این همه لابی بازی و پارتی بازی در مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز و آزمونهای استخدامی 
زمانی که خسته بودم از این همه به کسی و تنهایی خودم در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه بدبیاری های خودم
زمانی که خسته بودم از این همه بی توجهی پدرهای جامعه به منِ موگلی
زمانی
بتازگی اخترشناسان یک سیارۀ فراخورشیدی را رصد کرده‌اند که در آن آهن می‌بارد. به گفته محققان این سیاره حدود ۶۴۰ سال نوری از زمین فاصله دارد و آنقدر داغ است که می‌تواند آهن را ذوب کند.

به گزارش بیگ بنگ، محققان با استفاده از تلسکوپ بسیار بزرگ(VLT) واقع در شیلی، توانستند یک سیارۀ به شدت داغ بنام WASP-76b را رصد کنند که در قفل گرانشی با ستارۀ مادری‌اش قرار دارد. این یعنی همیشه یک سمتش روز است و تا دمای ۲۴۰۰ درجه سانتیگراد گرم می‌شود. این دما، سبب تبخ
چگونگی نصب پمپ وکیوم آب در گردش (آبی)

در نصب یک پمپ وکیوم آب در گردش (آبی) اگر در فرایند نصب ، لغزش ایجاد
شود و مهر و موم آن با کیفیت خوب نباشد ، ممکن است منجر به مسدود شدن بدنه یا بروز
مشکلات دیگر شود ، بنابراین نکته بسیار مهم این است که دستگاه پمپ وکیوم را به
درستی نصب کنید . ما در این جا چگونگی نصب پمپ وکیوم آب در گردش (آبی) را به شما
آموزش می دهیم .

این مسأله که متوجه بشویم آیا نصب خط لوله درست است یا خیر ، کلیه ی
پمپ های وکیوم آبی 2BV را تضمین می ک
لینکدونی تلگرام به کانالی گفته میشود که محل تبلیغ و نگهداری لینک گروهها و کانالهای تلگرام میباشد و مانند کانال های تلگرام عمل میکند با این تفاوت که بجای درج محتوای گوناگون مانند عکس و شعر و موسیقی و یا مشابه آن هدفش درج لینک سایر گروهها و کانالها میباشد که اصلاحا بدان لینکدونی گویند.
مفهوم لینکدونی
برای پی بردن به مفهوم لینکدونی لازم است در ابتدا به واژه لینک یا پیوند بپردازیم لینک یا همان پیوند عبارت از یک آدرس اینترنتی برای رسیدن به یک
لینکدونی تلگرام به کانالی گفته میشود که محل تبلیغ و نگهداری لینک گروهها و کانالهای تلگرام میباشد و مانند کانال های تلگرام عمل میکند با این تفاوت که بجای درج محتوای گوناگون مانند عکس و شعر و موسیقی و یا مشابه آن هدفش درج لینک سایر گروهها و کانالها میباشد که اصلاحا بدان لینکدونی گویند.
مفهوم لینکدونی
برای پی بردن به مفهوم لینکدونی لازم است در ابتدا به واژه لینک یا پیوند بپردازیم لینک یا همان پیوند عبارت از یک آدرس اینترنتی برای رسیدن به یک
دریافت عکس با کیفیت اصلیحجم: 44.7 مگابایت
راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین است به وسیله‌ی حضور مردمی، همیشه
مهم است، امسال مهم‌تر است به خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از
دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن «معامله‌ی
قرن» که البتّه جا نخواهد افتاد و هرگز تحقّق هم پیدا نخواهد کرد؛ و
آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیّه هم شکست خواهند خورد. فرقشان با
گذشته‌ها این است که حالا صریحاً میگویند که میخو
خودمونیما به عمقش که فکر می‌کنم چجوری این‌همه سال با این شدت مردم زیادی اینطور عزاداری می‌کنن برای یک واقعه بعد از ۱۴۰۰ سال حقیقتا چیز عجیبیه. اون‌قدر عجیب که در مخیله‌م نمی‌گنجه! عزیزترین فرد آدم هم فوت می‌کنه نهایتا تا ۴۰ روز گریه و زاری شدت داره.. سه چهار سال بعدش که بماند. روزهای بزرگی رو می‌گذرونیم.  دوست دارم در بی‌کرانه‌های وجود امام حسین‌علیه‌السلام غرق بشم. اهل بیت درعین این‌که عرشین زمینی هم هستن پس نشدنی نیست. حضرت ام
عروق و رگ های ریوی ریوی وظیفه گردش خون را بر عهده دارند. این بدان معناست که آنها وظیفه حمل خون حاوی اکسیژن را از ریه ها به قلب و حمل خونی که اکسیژن آن دفع شده است را از قلب به ریه ها دارند. گردش خونی که حاوی اکسیژن است با خونی که اکسیژن آن دفع شده است نظر سیستمی متفاوت است. این تفاوت ناشی از این واقعیت است که هر رگ خونی که خون را از ریه به قلب منتقل می کند، رگ است، در حالی که رگی که خون را از قلب به ریه منتقل می کند شریان است. در این مقاله از بخش قلب و
شاعر مهدی زراعتی این بار گفتم از چه دلم غرق ماتم استگفتا عزای مادر سادات عالم استباید دوباره کار خود از سر بگیرمُمثل همیشه اذن ز حیدر بگیرمُزان پس وضو ز چشمه ی کوثر بگیرمُرخصت به ذکر نام تو مادر بگیرمُکودک صفت به مادری ات عشق می کنمکودک نشد به نوکری ات عشق می کنمعطری که از حوالی جنت رسیده ایموجی که تا کرانه ی عصمت رسیده ایسیبی که بر درخت نبوت رسیده ایچون لشکری که بهر ولایت رسیده اینُه سال با پیمبر و نُه سال با علیدادی به هر دوشان زِ ازل دستِ
لینک گروههای تلگرام کرمان رو میتوانید در لینک یاب کرمان جستجو کنید، این کانال یک منبع خوب از لینک گروههای چت و گپ کرمان هست و شما با عضویت در این کانال و جستجوی گروه موردعلاقه خودتون میتوانید عضو گروه کرمانیها در تلگرام بشوید.
گپ کرمان رو همیشه دنبال کنید، چون هر روز لینک های جدید در این کانال گزاشته میشه و شما به نسبت علاقتون میتوانید در گروهها عضو شوید.
گروههای تلگرامی تهران یمی از بهترین گروههای چت است و در این گروهها دوستان تهرانی با هم چت میکنند و با هم و در کنار هم خوش هستند و برای گپ بسیار خوب است.
ما در این مطلب میخواهیم به معرفی لینکدونی گروه تهران بپردازیم و از شما دعوت کنیم که بعد از عضویت در این لینکدونی به گروههای چت تهران بروید و با دختر پسرای تهرانی چت کنید و از چت کردن لذت ببرید.
این لینکدونی حاصل تلاش سال ها کار شبانه روزی است و برای همین هم تا کنون بسیار موفق بوده و بعد از این هم

جمله n ام الگوهای کسری زیر را بیابید.

با دقت در کسرهای پیش رو می بینیم این کسرها گویی الگوی منظمی ندارند، اما صورت و مخرج آن ها به طور منظم با اعداد ثابتی جمع می شوند. پس الگوی جمله n ام صورت و مخرج را به طور جداگانه به دست می آوریم.
 مثلا صورت کسرها در هر جمله یک واحد افزایش داشته است. یعنی هر بار اعداد صورت کسر با عدد یک جمع شده است. پس اگر n را عدد صورت کسر در نظر بگیریم، ضریب آن یک خواهد بود که مساوی با n است. عدد قبل از ۱ در صورت نیز صفر است پس د
ین رشتۀ درخشان که زمین را به کهکشان راه شیری متصل کرده چیست؟ نور بین الطلوعین (نور زودیاک) – جریانی از غبار است که در منظومه‌شمسی داخلی به دور خورشید، گردش می‌کند.

این نور درست قبل از طلوع ِ خورشید که سپیده‌دم کاذب نامیده می‌شود یا درست پس از غروب خورشید به راحتی دیده می‌شود. منشاء غبار زودیاک موضوع تحقیق بوده، اما این فرضیه مطرح شده که این نور از برخوردهای سیارکی و دم دنباله‌دارها به وجود آمده است. این عکس زاویه باز کمان ِ مرکزی کهکشان
در خدمت شما عزیزان هستیم اینبار با معرفی لینک گروه دوست یابی تلگرام برای پیام رسان تلگرام؛ اگر میخواهید که در گروه چت و دوستانه شرکت داشته باشید وارد لینک بالا شوید. لطفا در نظر داشته باشید که در مرجع گروهها هم میتوانید هر لینکی با موضوعات گوناگون و سنین مختلف با یک جستجوی ساده در اختیار داشته باشید،
 اندازه، جمعیت و محل پیدایش
کشور ایران دارای 1.648.000 کیلوکتر مربع مساحت با جمعیتی بالغ بر 80 میلیون نفر (بر اساس آمارگیری سال 95) هست که در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده و همچون پلی مابین دریای خزر و خلیج فارس جای گرفته است، یعنی زیباترین و بزرگترین دریاچه جهان را به خلیج فارس وصل می نماید و همچنین مانند چهار راهی بر سر راه شرق و غرب پیوندگاه تجلیات فرهنگی، معنوی، تجاری و سیاسی شرق و غرب است.

زمین هایی که در نتیجه پایین رفتن سطح آب یا هر نوع جریان آب در کرانه های دریاها و دریاچه ها و جزایر ای در نتیجه پایین رفتن آب یا خشک شدن تالاب ها ظاهر و یاایجاد می شوند، به موجب بند الف ماده یک قانون اراضی مستحدثه ساحلی، اراضی مستحدثه نام گرفته است. این تعریف، زمین هایی را در بر می گیرد که در اثر فعل وانفعالات طبیعی ناشی از پایین رفتن تدریجی سطح آب و اثرامواج و غیره به مرور از دریا جدا می شوند
پاپیون‌های افتاده روی شونه‌هاش ، دلبرندگی تور روی موهاش..و خوشحالی‌ای که بعد از سال‌ها توی نگاهش حس میکردم درست تو لحظاتی که چشم در چشم میرقصیدیم...
اما امشب آنچه که از من مقبول افتاد اون لحظاتی بود که به اجبار اما راضی با کفش‌های پاشنه بلند و پیراهن ِبلند توی شهر چرخ میزدم و برگ‌های پاییزی دونه دونه به دنباله‌ی پیراهنم سنجاق میشدند. حالِ لحظه‌ خوش بود...
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه
مولایمان امام محمد باقرالعلوم به ابا ربیع فرمودند
ای ابا ربیع
ریاست را طلب مکن
دنباله رئیس هم مباش
به بهانه ما اهل بیت هم از مردم نخور که
خداوند بیچاره و فقیرت خواهد کرد
وسائل الشیعه
مسلما از الان تا یک هفته یه تریلی پست و مطلب در مورد دستِ بیقرار در فضای مجازی خواهید خوند.
فقط کوتاه بگم موضوع امشبِ سریالِ پایتخت، من رو برد به 25 سال پیش، و یکی از به یاد موندنیترین نقشهای بازیگری که در دوران کودکی دیدم. سال 1371 و فیلم "مجسمه" با بازی فوق العادۀ امین تارخ. با محوریت همین موضوع دست بیقرار. آقای تارخ اگر سال 1370 در فیلمِ مادر علی حاتمی کنار یه دوجین بازیگر سوپرستارۀ دیگه درخشید، سال 71، خودش تک ستارۀ فیلم مجسمه بود. فیلمی که صحنۀ آ
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی
حضور مردمی است، همیشه مهم است. امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است به‌خاطر
این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام
میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز
تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست
خواهند خورد.»
چه می‌شود که جهان از میانه برخیزدوجود تلخم از این عاشقانه برخیزدتو باشی و نفس تا ابد مقدس توهر آن‌چه جز هوست، از کرانه برخیزدزمان به عزلت پیش از نگاه تو برودمکان ز منظره‌ی این فسانه برخیزدچه می‌شود که بیایی به قلب کوچک من که جان ز طاقت این آستانه برخیزدچنان به سطح زمین خیال تو بخورمکه آه تا جهت جاودانه برخیزدچنان به سمت من و روزگار من رو کنکه هر چه «بود و نبود»، از میانه برخیزد 
در تاریخ دوران قاجار از بزرگمردی با نام میرزا تقی‌خان امیر کبیر یاد می‌شود که نخست‌وزیر ناصرالدّین شاه قاجار بود. وی که تلاشهای فراوانی در برداشتن فساد درباریان و کارگزاران دولت و پیشرفت کشور کرد، پس از دوران کوتاه 39 ماهۀ قمری صدارت، در پی بدگویی درباریان و خُدخاهی ناصرالدّین شاه، از ریاست برکنار و به کاشان رانده شد. او سرانجام، با فرمان پادشاه و با دست گماشتگان وی، در روز جمعه 19 دی 1230 برابر 16 ربیع اوّل  1268 و 9 ژانویۀ 1852، در گرمابۀ فین کاش
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
اگر میخواهید در گروه تلگرام دوستیابی شرکت کنید میتوانید به مرجع گروهها سری بزنید و لینک مورد نظر خودتون رو پیدا کنید؛ همچنین در کانال لینکدونی لینکرام هم میتوانید عضو شوید و با جستجو به لینک موردنظرتون دست پیدا کنید.
اگر نیاز به افزایش ممبر واقعی داشتید و خواسنید که گروههای خودتون رو شلوغ کنید لینک گروه تلگرام خودتون رو در کانال ثبت کنید، برای این منظور به پشتیبان لینکدونی مراجعه کنید.
امروز میخام به شما کانالی رو معرفی کنم که گروه های روبیکا رو منتشر میکنه و از علاقمندن به گروههای روبیکا درخواست میکنم که به این کانال گروه روبیکا بیان و از عضویت در گروههای روبیکا لذت ببرند.
البته امکان لینک گزاشتن در گروههای روبیکا هم امکان پذیر هست و شما میتونید لینک و تبلیغات خودتون رو هم در این گروههای روبیکا منتشر کنید.
اما این نکته رو هم به یاد داشته باشید که ممکن است از این گروهها اخراج بشین، چون بعضی از مدیران این گروههای روبیکا به
پس از آزادی سربازان آمریکایی
فرمانده آمریکایی خطاب به سربازانش : رفتار ایرانی ها با شما چگونه بود؟!سرباز آمریکایی : بسیار خوب؛ حتی به ما ناهار و شام دادند! فرمانده: وای! ایرانی ها در غذایشان ماده ای می ریزند که شمارو دنباله رو عقایدشان می کند! 
سرباز: نه به امام هشتم اصلا اینطور نیست!

از همون اول هم تولد ستاره‌ای خیلی برام جالب و در عین حال باورنکردنی بود. فکر کنم انقدر این بخش کتاب اطلس ستارگان و سیارات رو خوندم که نمی‌تونم با جمله‌بندی دیگه‌ای بنویسمش.
فضای بین ستاره‌ای تقریباً خالیه اما گاهی گاز و غباری هم وجود داره که بهش سحابی می‌گن. گرانش، قسمت‌هایی از سحابی رو که چگالی بیشتری داره به‌صورت گوی در می‌آره و این می‌شه هستۀ اولیۀ ستاره. ریزش ماده درون این هستۀ اولیه باعث داغ شدنش می‌شه، به‌قدری حرارت بالا می‌ر
ما دو هزار و پانصد سال در قفس نفس کشیدیم؛ ۲۵۰۰ سال پرچم‌هایمان در نسیم شمشیر تکان می‌خورد. مغول‌ها به کاشی‌های ما تجاوز کردند. شرح نیستان سوخته ما یک مثنوی هفتاد من کاغذ است. آنها با هُلاکو آمدند و ما با مولانا برخاستیم. ما برگرد شهیدان خود سماع می‌کردیم، تیمور رویاهای ما را به آتش کشید. اسکندر ما را به کرانه کابوس تبعید کرد. این یک مشت مینیاتور ِمعلول، حاصل محاصره نیشابور است.

* یک لیوان شطح داغ: داغترم میشه
طحال چیست؟
طحال یکی از اندامهای قابل درک بدن انسان است. بر خلاف اندام هایی که هر روز مانند پوست مشاهده می شود ، اکثر مردم هرگز به طحال فکر نمی کنند مگر اینکه به آسیب به آن وارد شود. 

در حالی که طحال به اندازه سایر اندامها شناخته نشده است، اما چندین عملکرد مهم را انجام می دهد. طحال در ایجاد سلول های خونی شرکت می کند و همچنین به تصفیه خون، از بین بردن سلول های قدیمی خون و مبارزه با عفونت کمک می کند. طحال همچنین با ایجاد یک استخر ذخیره خون که می
2488 - «اسدا.. عَلَم» وزیر دربار و معتمد شاه در
خاطراتش می‌نویسد: “پیامی از کیسینجر و همچنین خبرهایی از چند دختر خانم
از اروپا رسید، ناچار شدم چند دقیقه سر شام بروم و عرایضم را بگویم(1) ...
فرمودند «بعدازظهر گردش می‌رویم»، من هم بعدازظهر را با دوستم گذراندم(2)
... فرمودند «بعدازظهر گردش می‌رویم»، عرض کردم «گاردن پارتی دیپلماتها را
داریم»، فرمودند «قبل از آن!»، عرض کردم «خسته می‌شوید»، فرمودند «نه!»(3)
... دختری را ملاقات کردم که باید به حضور بر
پاورپوینت دستگاه گردش خون

دانلود پاورپوینت با موضوع دستگاه گردش خون، در قالب ppt و در 110 اسلاید، قابل ویرایش، شامل عروق خونی، اصول پایه ای دستگاه گردش خون، فرمول جریان خون، ویسکوزیته، هماتوکریت، اثر هماتوکریت بر ویسکوزیته خون، اثر هماتوکریت بر ویسکوزیته خون، عواملی که بـر ویسکوزیته خون مـؤثر هستند، جریان تیغه ای یا لامینر، مشخصات جریان خون، مقاومت عروقی
مشخصات فایل

تعداد صفحات
110

حجم
5872 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
پزشکی

ت
اگر به دنبال گروههای چت اصفهانی میگردین نیاز هست تا ابتدا در لینک یاب اصفهان عضو بشین و بعد از عضویت در لینک یاب اصفهان میتونید به گروههای اصفهانی دسترسی پیدا کنید.
اما هدف این گروه چی هست و ما برای چی این گروه رو در واتساپ و یا تلگرام ایجاد میکنیم؟ هدف دورهمی بچه های خوب اصفهان هست و دوست داریم تا همه اصفهانی ها در این گروهها با همدیگه چت کنند و از چت کردن با همدیگه لذت ببرند.
ما داریم کارمون رو گسترش میدیم و از همه خوب ها و دختر پسرای ناز اصفه
نتیجه مذاکره با آمریکا: نتانیاهو اعلام کرده در صورت پیروزی در انتخابات کرانه باختری را به رژیم صهیونیستی ملحق خواهد کرد، و ترامپ هم از این جنایت حمایت کرده است. نتیجه ده ها سال  مذاکره آخر برای فلسطین شد هیچ، کلمه هیچ برای ما هم آشناست یعنی نتیجه مذاکره با غرب در برجام.! و آیا هیچ عاقلی به این مذاکرات خوشبین خواهد بود و دل خواهد بست.
هر چند مقاومت بدون هزینه نیست اما تجربه گذشته و امروز نشان می دهد .سازش با دشمنان علاوه بر ذلت و حقارت غیر قابل
از درون شما را گرم می‌کنند...
اما در عین حال
شما را پاره‌پاره می‌کنند!
کافکا در کرانه
#هاروکی_موراکامی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
2488 - «اسدا.. عَلَم» وزیر دربار و معتمد شاه در خاطراتش می‌نویسد: “پیامی از کیسینجر و همچنین خبرهایی از چند دختر خانم از اروپا رسید، ناچار شدم چند دقیقه سر شام بروم و عرایضم را بگویم(1) ... فرمودند «بعدازظهر گردش می‌رویم»، من هم بعدازظهر را با دوستم گذراندم(2) ... فرمودند «بعدازظهر گردش می‌رویم»، عرض کردم «گاردن پارتی دیپلماتها را داریم»، فرمودند «قبل از آن!»، عرض کردم «خسته می‌شوید»، فرمودند «نه!»(3) ... دختری را ملاقات کردم که باید به حضور برسد.
اگر به دنبال لینک گروههای خاص و لاکچری تلگرام هستید، کافیه وارد مرجع گروهها شوید تا هر لینکی که مورد نظرتون هست به راحتی پیدا کنید، بهترین گپ از تمام شهرهای ایران
همچنین میتوانید در کانال گروه دوستیابی عضو شوید، و به راحتی گروه و گپ مورد نظر خودتون رو دریافت کنید.
اگر هم تمایل داشتید لینک گروه یا کانال خودتون رو تبلیغ کنید، جهت هماهنگی به ایدی ادمین کانال پیام بدید.
پیش از انجام آرایش بایستی در آغاز پوست صورت را آماده کنید. در نتیجه بهتر است از ضدآفتاب رنگی یا معمولی استفاده نمایید. کرم پودر یا پنکیک های هلویی متوسط در اثر ترکیب با سفیدی زیرساخت پوستتان، رنگ صورتی ملایمی که تضاد زیادی با رنگ اصلی پوستتان ندارد را انتخاب نمایید. سفیدی بیش از حد پوست با چشمان  قهوه ای، سبب بی حال به نظر رسیدن چهره می گردد. در آغاز یک خط چشم نازک پشت چشمانتان کشیده و مژه های پلک بالای خود را با ریمل پر کنید. می توانید از مژه
دانلود سریال دل
سریال نمایش خانگی دل، به نقل از سایت دانلود سریال دل ، سریال ایرانی جدید به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی می باشد که چهره های سرشناس سینما در این سریال حضور دارند. سریال دل به نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان اثری پربازیگر است که در ژانر عاشقانه و دنباله مسیر فصل دوم سریال عاشقانه برای عرضه در شبکه نمایش خانگی در 28 قسمت تولید شده است، سریال دل به دلیل دارا بودن ژانر درام و عاشقانه یکی از سریال های پر بازدی
این نوشته‌ دوتا حرف مرتبط با عنوان داره و یه حرف کاملاً بی‌ربط:
حرف اول: امشب و فردا شب اوج بارش شهابی برساووشیه. پارسال خیلی مختصر ازش نوشتم، اگه خواستید می‌تونید همون نوشته رو بخونید. لطفاً این اتفاق زیبا رو از دست ندید و آرزوهای اصلی‌تون که تموم شد برای من هم آرزو کنید.
حرف دوم: کاوشگر خورشیدی پارکر امروز سفر خودش رو به‌سمت ستارۀ من شروع کرد؛ در این باره هم پیش‌تر نوشتم و اگه نخوندید می‌تونید تشریف ببرید و بخونید.
حرف کاملاً بی‌ربط: هر
آیا این سحابی مارپیچی به شما
خیره شده است؟ خیر، حداقل از لحاظ بیولوژیکی اینگونه نیست، اما کاملا شبیه
چشم به نظر می رسد. این جرم به نام سحابی هلیکس شناخته می‌شود، زیرا مانند
این است که شما به یک محور مارپیچی نگاه می کنید.

در
واقع، این سحابی دارای هندسۀ پیچیده‌ای نظیر رشته‌های شعاعی و حلقه‌های
خارجی گسترده، است. سحابی هلیکس (NGC 7293) یکی از درخشان‌ترین و نزدیکترین
نمونه‌های یک سحابی سیاره‌نماست، یعنی یک ابر گازی که در پایان حیات یک
ستار
ما که اینجا بیخود حوصله مان سرریز میشود. چپ میرویم،راست میرویم حالمان عوض نمیشود. این زندگی با مردن هیچ توفیری ندارد. این روزها کتابهای چندجلدی، سریالهای دنباله دار، خانه تکانی های طولانی و هزار کار دیگر کرده ام اما فقط ده روز گذشته است. 
داستان کوتاهی نوشتم که خودم هم حس خوبی به آن ندارم. میفهمید که چه میگویم؟ مثل اینکه آدم از هرکاری که میکند متنفر باشد...
برو آسمان خود باش که زمین تو را نمانددو هزار بار مُردی و چنین تو را نماند چه گرفته‌ای ره زیر به سراب و خواب و اوهاممَلِکی و ماهتابی،‌ گِل چین تو را نماند تو که نامدار بودی به جهان روشنی‌هاچه شد این چنین شکستی؟ برو این تو را نماند سر شک ز جان جدا کن به سرشک آفتابیتکاین سَم گلاب‌بوی شکرین تو را نماند برو اوج روح دریاب که کرانه‌ها بگیریفلکت به تاب‌تاب کمرین تو را نماند حلمی از قرارگاه غزلت خطاب آمدبرو آسمان خود باش که زمین تو را نماند
 اگه ادامه شون می دادم شابد یکی از ستاره های دنباله داری بودن که هر صد سال یک بار در اسمون ظاهر می شن 
چرا ستاره نشدن و در سیاه چاله ی فراموشی یم برای ابد نابود شدن چون من ترسیدم  تا تونستم تنبلی کردم حالا بعد از مدت ها نوشته هامو می خونم چیزی جز حسرت احساس نمی کنم چی می شد که اراده ی بیشتری داشتم مگه چه قدر سخته که نترسی 
می دونم سبک همینگوی رو ندارم  یا نبوغ کافکا رو  
این منم که که از اکثر مسابقه های داستان نویسی رد شده 
دقیقا اشتباهم همین جا
۱. بچه که بودم چادر نماز مامان رو می‌پیچیدم دکلته طور دور خودم ، دنباله بلندش روی زمین و از سه پله هال که به طرز شگفت آوری در خیالم پلکانی بلند با صدها پله بود به سبکی باد خرامان، علیرغم کفش های پاشنه تق تقی، پایین میومدم. در حالی که همه حضار مبهوت دامن پیراهن من بودند که در نور سرسرا از زاویه ای نقره ای بود و با یک چرخش کوچیک بارقه های سبزش پدیدار میشد. نرمی ابریشم پارچه پیراهن خیالی لبخندی بی ادعا روی لبهام میآورد که زیبایی انکار ناپذیرم رو م
پاها اعضای مهمی در بدن ما هستند که در صورت عدم دریافت خون تازه و کافی در پیاده‌روی دچار مشکل می‌شوند اما چند روش طبیعی وجود دارد که می‌تواند به بهبود گردش خون در پاها کمک کند.
به گزارش ایسنا، گردش خون ضعیف می‌تواند منجر به درد شدیدی شده و اندام‌ها را برای مدت طولانی بی‌حس کند، این احساسات ناخوشایند در پاها باعث می‌شود راه رفتن و حتی ایستادن برای فرد بسیار دشوار شود.
داروهای طبیعی می‌توانند به بهبود و تقویت گردش خون در پاها کمک کنند. دار
گتسبی بزرگو خوندم. خوب بود در نوعِ خود. 
الان چی بخونم؟ کافکا در کرانه؟ ریگ روان؟ یکی مثل همه؟ نمیدونم.
از اون همّه کتابی که چند ماه پیش به طور چریکی خریدم فقط 5 عنوان مونده، که البته یکیشون 4 جلده. ولی چه زود دارن تموم میشن. و چقد کتاب گرونه و چقد دوس دارم کلی از کتابای لیست خریدمو یه جا بخرم. ای بابا.
زندگی هیچ چیز خاصی نسبت به دیروز نداره. هیچ چیزِ خاصی. حتی خودمم نسبت به دیروز چیزِ خاصی ندارم. یه کم خسته‌م. یه کم با مقیاسِ خودم. مقیاسی که به تورم
اینجا فروغ عشق و صفا موج می‌زندنور خدا به صحن و سرا، موج می‌زنداینجا که طورِ جلوه و سینای ایزدی‌ستاز هر کرانه نور خدا موج می‌زنداینجا مطاف اهل زمین است و آسمانوز شهپر فرشته فضا موج می‌زندلبیک از زبان اجابت توان شنیددر این فضا که نور دعا موج می‌زنداینجا که رشک هشت بهشت است و هفت چرخاز شش جهت فروغ ولا موج می‌زند

ادامه مطلب
سیستم گردش محصولات چاپی به روش افست سیستم گردش محصولات چاپی به روش افست

دسته بندی
فنی و مهندسی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
1693 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
118

سیستم گردش محصولات چاپی به روش افست
فهرست مطالب
عنوان                                                صفحه
مقدمه...................................... 1
فصل اول
روش چاپ.................................... 4
پیش از چاپ................................. 5
فتولیتوگرافی............................... 6
پردزاش،‌ تفکیک و تهیه فیلم الکترونیکی....... 11
پردازش
این پژوهش به دست هلیا رستگار  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوصزندگی ما و آب   موضوع درس ششم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
برای بارگیری و چاپ پژوهش و تماشای ویدئوی آن به دنباله نوشته سر بزنید .
ادامه مطلب
قتل وحشیانه عالم اهل سنت عمری به جرم تمایل به تشیع
ابن عماد حنبلی از علمای اهل سنت عمری در مورد ظهیر الدین اردبیلی می‌نویسد:
وفیها المولى ظهیر الدّین الأردبیلی الحنفی، الشهیر بقاضی زاده . كان عالما، كاملا، صاحب محاورة ووقار، وهیبة وفصاحة، وكانت له معرفة بالعلوم خصوصا الإنشاء والشعر، وكان یكتب الخط الحسن، وذكر العلائی أنه استمال أحمد باشا إلى اعتقاد إسماعیل شاه الصوفی [الصفوی] طلبا لاستمداده واستظهاره معه بمكاتبات وغیرها، وعزم على إظها
کرازی
 شیشه دارویی رازی مجوز افزیش
سرمایه 41 درصدی را از سازمان بورس گرفت.شیشه دارویی رازی با هدف اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش، سرمایه فعلی را از
85 به 120 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی "کرازی" از محل سود انباشته
اعمال می شود.
غالبر
لبنیات کالبر پیشنهاد افزایش سرمایه 80 درصدی از مبلغ 350,000,000,000 ریال به مبلغ 630,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور اجرای طرح های توسعه و تامین سرمایه در گردش
سلام و درود بر دختر خانما و گل پسرای مشهدی؛ براتون در این پست از وبلاگ لینکرام قصد داریم که گروه چت و گپ تلگرام برای اهالی محترم مشهد رو قرار بدیم تا با عضویت در جمعی صمیمی و دوستانه با همشهری های خودتون گپ و گفتی داشته باشین
پیشنهاد : حتما در کانال لینکدونی مشهد هم عضو بشید؛ همه جور گروه منتشر میشه
همینک جهت عضویت در گروههای چت مشهد وارد مرجع گروهها بشید:

تلگرام هم اکنون پرطرفدارترین مسنجر در کشورمون است و تقریبا اکثر کاربران شبکه های اجتماعی روی به تلگرام آوردند و هم اکنون بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت میکنند
یکی از مشکلات قبلی گروه تلگرام وجود ربات های مزاحم بود که در گروهها خرابی ایجاد میکردند که با انتشار نسخه جدید و سوپر گروه شدن دیگر نگران رباتهای مزاحم نیستیم، اگر از کاربران تلگرام هستید و  به دنبال گروههای جذاب و فعال تلگرام میگردی که سالم باشند و از جستجو در اینت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها