نتایج جستجو برای عبارت :

سال 1398 سالی موّاج در ایران

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
هرچند سال 1398 سالی سرنوشت ساز و موّاج بوده و می باشد، شخصی می گفت: امسال در ایران سه موج داریم. یکی همین موج گران کردن بنزین و پیامدهای ناگوارش، موج دیگری در دی ماه، و موج سومی که از دو موج قبلی بزرگتر است، در اواخر بهمن ماه.
.......................................................................................................1398/9/10کانال آخر الزّمان
نحوه کار تشک مواجاگر بیماری در مدت زمان نسبتا طولانی در بستر بماند امکان دارد دچار زخم بستر شود. علت اصلی زخم بسترها فشارهای زیادی است که در قسمت هایی از بدن ایجاد می شود و مسئله ی دیگری نیز مثل رطوبت در ایجاد شدن آن دخیل هستند. 
ادامه مطلب
نحوه کار تشک مواجاگر بیماری در مدت زمان نسبتا طولانی در بستر بماند امکان دارد دچار زخم بستر شود. علت اصلی زخم بسترها فشارهای زیادی است که در قسمت هایی از بدن ایجاد می شود و مسئله ی دیگری نیز مثل رطوبت در ایجاد شدن آن دخیل هستند.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
معرفی انواع تشک مواج
یکی از مهم ترین راه های پیش گیری از زخم بستر و حتی درمان زخم بستر استفاده از تشک های مواج می باشد .  پیشرفت های تکنولوژیکی کمک شایانی برای پیش گیری از بروز چنین مشکلاتی و درمان موفق زخم بستر می کند.البته تولید کنندگان همواره باید به روز باشند و مطابق با اخرین تکنولوژِی حرکت کنند تا بهترین استاندارد نگهداری برای افرادی که دچار ضعف حرکتی هستند و در معرض ابتلا به زخم بستر هستند را فراهم کنند .
انواع تشک مواج

تشک مواج تخم م
بروسلوز یا تب مالت بیماری تب مالت، یک
عفونت باکتریایی است که از گاوها، گوسفندان یا بزهای آلوده و عفونی شده به
انسان انتقال مییابد، این بیماری از انسان به انسان مسری نیست. این بیماری،
در حیوان به نام سقط جنین واگیر موسوم است و به نامهای دیگری نظیر تب
مواج، تب دیوانه، تب مدیترانهای نیز نامیده میشود.
ادامه مطلب
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
خسته و له و لَورده یه جا لَم داده بودم،
روبروم پر بود از گُلای قرمز و زرد و بنفش و نارنجی،
بعد از زمستونی که از سَر گذشت، اینجا انگار بهار و تابستون بهم رسیده بودن.
هوا رو به تاریکی میرفت،یه نفر انگار ستاره ها رو از خواب بیدار میکرد،
ماه وسط آسمون خرامیده،جا خوش کرده بود،زوزه باد توی درخت ها می پیچید
و تاریکی،از هر جایی سرک میکشید.
بچه ها اونطرف غرق و گیج و منگ بازی بودن،چشمام و بستم و برای لحظه ای
احساس کردم که شاید آرامش نزدیک تر از مرگ بهم با
امروز در هوای چشمانت و تپش های قلب مهربانت
دلم می خواهد به نسیم بگویم؛
زنها را باید بویید و بوسید و نوازش کرد ورای جنس و جنسیت
زنها را باید محکم بغل کرد و به آغوش کشید و موهایشان را شانه زد و انگشتان خود را در میان پیچ و تاب مواج گیسوانشان به رقص درآورد و ملودی روحشان را نواخت
آری، به زنها باید بغل بغل آرامش و امنیت داد ورای تمام حس زن بودنشان
این مدل مردها عجیب لایق ستایش و عشق هستند
عجیب...
خدایا چقدر این دنیا بالا و پایین داره
خدایا شکرت من همین امواج را می خواستم
این تازه اول راه عاشقیت... 
برای فتح دریای پرتلاطم الهی باید آماده شد... 
نه اشتباه می کنم
باید بتوانم در این تلاطمات آمادگی، تمرین کنم... 
تا بدون واهمه ای بتوانم در دریای مواج الهی با آرامشی الهی غرق شوم
و این تازه آغاز عاشقی و اول یک سفر بزرگه...

آینه  در این هفته شاهد شکفتنی بود و مواج و خروشان از این شکفتن
چون اینه دارد خود شوق وصل و  تماشا
چگونه برون اید تا در آغوش گیرد لیلی را
شکفتنی در راستای گل زندگی
که خود جای بسی مجال است
که خواهم گفت در ادامه
و ترس از ان دارم که بیان عین انچه دیده است موجبات افشای راز اینه باشد و فراهم اور شاید ملالتی برای دخترش
چه کند 
پس میگوید در هاله ای از تفکر که بداند میبیند اینه و این شوق انقدر زیاد هست که نادیده بگیر برخی ملاحضات انرا

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
پیشتر در کانال آخرالزّمان آورده بودیم که سال 1398 سالی موّاج در ایران است .
هرچند سال 1398 سالی سرنوشت ساز و موّاج بوده و می‌باشد، شخصی می‌گفت: امسال در ایران سه موج داریم. یکی همین موج گران‌کردن بنزین و پیامدهای ناگوارش، موج دیگری در دی ماه، و موج سومی که از دو موج قبلی بزرگتر است، در اواخر بهمن ماه.1398/9/10   
با توجّه به آن‌که از چند روز قبل برخی خانندگان می پرسیدند که آیا موج سوم همین جریان شیوع بیماری کرونا در ایران که از آخر بهمن موجی را پدید
همیشه تصوری در ذهن داشته م، تصوری که همه چیز را با آن مقایسه میکردم و شباهتی نمیافتم. زمانی رسید که انعکاس آینه ای این تصویر را در آب شفاف دیدم و به سویش رفتم، هرچه پیش میرفتم سردترم میشد و انعکاس مواج تر و بهم ریخته تر، نهایتا من در انعکاس غرق شدم. از زیر آب بالا را نگاه کردم و تصویر واقعی را دیدم ولی من دیگر غرق شده بودم. 
نمیدانم چه شد که امشب 
دلم خواست من هم جای لنز دوربین بنشیم 
و نگاهتان کنم...
کسی مرا نبیند 
اما من به شما خیره شوم 
اشک هایم امان دهند 
و چشمانم را تار و مواج نکنند 
شاید هم حق با چشمانم باشد 
وقتی دلی طوفانی شود 
در چشم سرریز می کند
آقاجان
دلم برایتان تنگ است 
کاش میشد دلتنگی را با سنجه ای ترازو کرد و گواهی اش را نگه داشت برای روز مبادا...
کاش میشد دلم را روی ترازوی دلتنگی میگذاشتم 
و گواهی اش را برایتان با قطرات بارش چشمانم مهر میکردم و میفرست
هالتر یکی از وزنه‌های اصلی مورد استفاده در بدنسازی است. این وسیله دارای دسته‌ای از ۱ متر تا ۲.۵ متر است و وزن آن توسط وزنه‌های مختلف که در دو سر دسته‌ی آن بسته می‌شوند، تغییر می‌کند.
قطر دسته‌ی هالتر نیز معمولا از ۲۵ میلیمتر تا ۵۱ میلیمتر متغیر است و معمولا روی آن بصورت هاشورهای متقاطع حکاکی شده تا بدنساز بتواند براحتی آنرا در دستانش نگاه دارد.
هالتر استاندارد، دارای میله‌ای صاف است، اما احتمالا در باشگاه ورزشی‌تان با نوع دیگری از هالت
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
۱۳۹۸/۸/۲۲فوم سپر جلو۲۳۵۰۰۰ ریالفوم سپر عقب۳۱۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۸/۲۲بلبرینگ وسط پلوس  ۴۰۵ amt۱۴۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۸/۲۵سرسیلندر پژوهان پراید انژکتور۶۳۵۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۳سرپلوس abs  ۲۰ amt۱۵۳۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸۹/۳پمپ بنزین بوش بیرون باک ۴۰۵ جعبه زرد۱۸۳۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۴تیغه پراید۱۷۵۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۴بوش اکسل همتا                 ۷۵٬۰۰۰ریال
۱۳۹۸/۹/۴چراغ سقف پراید                ۶۵٬۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۴کوئل amt ۱۴۸۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۴واتر پراید امکو ۱۱۸۰۰۰۰ ریال
کاش بر ساحل رودی خاموش عطر مرموز گیاهی بودم چو بر آنجا گذرت می افتاد به سرا پای تو لب می سودم کاش چون نای شبان می خواندم بنوای دل دیوانه تو خفته بر هودج مواج نسیم میگذشتم ز در خانه تو کاش چون پرتو خورشید بهار سحر از پنجره می تابیدم از پس پرده لرزان حریر رنگ چشمان ترا میدیدم کاش در بزم فروزنده تو خنده جام شرابی بودم کاش در نیمه شبی درد آلود سستی و مستی خوابی بودم کاش چون آینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو صبحگاهان به تنم می لغزید گرمی دست نواز

وقتی زورم به این ذهن مواج نمی رسه و ساعت ها خیره به لپ تاپ و غرق فکرم...
گاهی سعی میکنم خودمو تو رودربایستی ش بندازم و یاد خودم بیارم که بسه دیگه، جلو نرو...
گاهی سعی میکنم این بچه ی تخس رو بنشونم و یادش بیارم خبری هم نبود ... یادت هست؟
گاهی میشینم پای حرفها و خواسته هاش، و ... میبینم دارم از پا میفتم...
گاهی سعی میکنم امید به جبران و بهبود اوضاع رو براش زنده کنم...
به اینجا که میرسم همیشه سر دوراهی می مونم... هیچ وقت مطمئن نیستم که آیا واقعا بهتر میشه ی
دانلود رمان عالیع به قلم فهیمه رحیمی
خلاصه داستان
زنگ خانه و لحن زنگ‌دار مهربانو که گفت آمدم، عالیه را از اتاق بیرون و از بالای پله‌ها به تماشای تازه واردین کشاند. در همهمه سلام و احوالپرسی و رد و بدل شدن بوسه بر گونه، عالیه مهمانان را ارزیابی می‌کرد. سن پنجاه سال به بالا. موها رنگ شده. لباس‌ها اتوکشیده و مدل‌‌ها سنگین و متناسب با سن آن‌ها. کت و دامن تابستانی. رنگ سپید، شکلاتی، نارنجی و بنفش کمرنگ. عالیه در مقابل آینه ایستاد دستی به موهای
شنا کردن در این فصل از سال، یکی از
جذابیت های سفرهای ساحلی به شمار می رود. اما از آن جایی که شنا کردن در دریا با
خطرات خاصی همراه است، باید از دانستنی های شنا در دریا مطلع بوده و حتما آن ها را
مد نظر قرار دهید.

دانستنی های شنا در دریا

شنا کردن به تنهایی، در صورت دارا بودن
مهارت کافی، مقوله پیچیده ای نیست! اما زمانی که همین شنا کردن ساده را به دریا
بیاوریم، با ریسک های متعددی همراه می شود. با دنبال کردن دستورالعمل های زیر، شنا
کردن در دریا را با
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
آموزش 6 مدل شنیون پرتکنیک موجود در تصویر 
سرفصلها:
1.آموزش نحوه صحیح براشینگ
2.آموزش آسترسازی و زیرساز موها
3.آموزش تکنیک کاغذی کردن مو
4.آموزش تکنیک رز
5.آموزش تکنیک مواج
6.آموزش تکنیک بافت بینهایت
7.آموزش تکنیک تست شنیون
8.نحوه ی وزگیری و تمیزکاری شنیون
9.معرفی مواد و محصولات 
10.تکنیک شنیون بدون ویو
و کلی تکنیک مفید دیگر که برای انجام شنیون به آنها نیازمندید.
روش آموزش:
آموزش بصورت نکته به نکته و بسیار کامل از طریق پیامرسان تلگرام  و یا پیامرسان
سرفصلها:
4.آموزش تکنیک رز
5.آموزش تکنیک مواج
7.آموزش تکنیک تست شنیون
9.معرفی مواد و محصولات 
10.تکنیک شنیون بدون ویو
روش آموزش:
۱۳۹۸/۹/۵بوش جناقیispco                      185,000ریال
۱۳۹۸/۹/۵بوش لبه دارispco                105,000ریال
۱۳۹۸/۹/۵لاستیک تیغه سمندcbs               135,000ریال
۱۳۹۸/۹/۵لاستیک تیغه پژو۴۰۵               ۱۳۸٬۰۰۰ریال
۱۳۹۸/۹/۵لاستیک تیغه پراید               ۱۲۰٬۰۰۰ریال
۱۳۹۸/۹/۵درب رادیاتور ایس پراید              ۲۳۵٬۰۰۰ریال
سرفصلها:
4.آموزش تکنیک رز
5.آموزش تکنیک مواج
7.آموزش تکنیک تست شنیون
9.معرفی مواد و محصولات 
10.تکنیک شنیون بدون ویو
روش آموزش:
کتاب پسر زن جادوگر
وقتی ناد و برادر دوقلوی یکسان او از قایق خود به رودخانه ای مواج و مبهوت فرو رفتند ، فقط ناد زنده مانده است. خرید کتاب. روستاییان متقاعد شده اند که پسر اشتباهی زندگی کرده است. مطمئناً ، ند ضعیف و کند رشد می کند و تا حد امکان در مرزهای کلبه و حیاط خانواده اش می ماند. اما وقتی یک پادشاه راهزن برای سرقت از جادویی که مادر ناد ، جادوگر است ، محافظت می کند ، این ناد است که از جادو محافظت می کند و قدرت محافظت از خانواده و جامعه خود را ا
لینک دانلود: 

http://lgbspace.com/291549/Lie.To.Me.S01E01.DB_LAND.Audio.128KB.mka

⏳ زمان منقضی شدن لینک :
1398/12/21 - 10:36:32

لینک دانلود: 

http://lgbspace.com/291546/Aria_Banks_-_Some_Budget_Issues.mp4

⏳ زمان منقضی شدن لینک :
1398/12/21 - 10:37:54

لینک دانلود: 

http://lgbspace.com/291543/Rachael_Cavalli_-_Making_Herself_At_Home.mp4

⏳ زمان منقضی شدن لینک :
1398/12/21 - 10:38:10

لینک دانلود: 

http://lgbspace.com/291545/21460.mp4

⏳ زمان منقضی شدن لینک :
1398/12/21 - 10:38:23

لینک دانلود: 

http://lgbspace.com/291541/14855.mp4

⏳ زمان منقضی شدن لینک :
1398/12/21 - 10:40:02

لینک
گاهی هم انگار یکی را می اندازند وسط سیلی شبیه سیلی که نوحِ بزرگوار را در بر گرفت.منتها این بار سیل،حاصلِ باران آسمان و چشمه های جوشان زمین نیست.دریای آدمها، دنیاها، فکرها و... است.
مواج، پهناور و پر تلاطم. و آن بنده خدا، کشتی ندارد که سالها برای ساختنش، کمر خم و راست کرده باشد. شاید یک کرجی دارد. شبیه کرجی هاکلبری فین، که روان بر رودخانه بود، در دنیای متلاطم آدمها و فکرهایشان، بی هیچ حفاظی، به هر سو پرت می شود. 
راه نجات آن  پیرِ بزرگوار  پیامبر
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، فریبا گودرزی گفت: برای دو روز آینده در اغلب مناطق سرزمین به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان تماشایی بارش باران، رعد و برق، وزش بادهای اکید موقتی و حتی تگرگ و بخاطر مناطقی از ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف را خواهیم داشت. وی گفت: در روزهای جمعه و شنبه نیز بوسیله سوا مناطقی از جنوب و جنوب شرق بارش ها ادامه خواهد داشت و همچنین دریای خزر داخل ٢٤ ساعت آینده مواج است. ممیز سازمان هواشناسی افزود: امروز در استا
پیش نوشت: فکر کنم 26 آبان بود که چند ساعتی توی خونه تنها بودم... یهو هوس سنتور زدن کردم اما دلم آهنگایی که بلد بودم رو نمی‌خواست... انگار چیزی آماده‌ی تولد بود... :)
-----------------------------------

بیست و هشت.

تنهایی
آرامش
غلیان
ناگاه دیدم جلویش هستم
پس شروع به نواختن کردم....

نواختن از تلاطم‌هایم
از دریای مواجی که درونم بود
از درون مواجی که دریایم بود
از دریای درونی که مواج شده بود....

هرچه بود را درونش ریختم
یک برون‌ریزیِ بزرگ
یک لای‌روبیِ عمیق
یک رهای

پانچ چیست ؟
پانچ وسیله ای یک بار مصرف است که برای ضایعات حفره مانند مناسب است در واقع ما به وسیله پانچ ضایعه را بالا می آوریم .وقتی این ضایعه حالت فرو رفتگی اش  به وسیله پانچ از بین رفت ، لازم است متخصص پوست اقدامات دیگری بر روی آن انجام دهد. که بهترین درمان برای این ضایعات استفاده از لیزرهای فراکشنال  است .
پانچ ها بهترین روش برای از بین بردن جای جوش های عمیق و آبله مرغان است.
عملکرد پانچ چگونه است؟
ابتدا ضایعه را مشخص می کنیم سپس با یک فشار
شط مواج است و من آرام
در گوشه ای صلح فردا را خواب می بینم؛
و چه زود آرایه های بدیع خلقت واژگون می شوند
آن هنگام که رئیس جمهوری رسوا می شود؛
در پناه گرگ ها نمی توان خواب انقلاب دید
و آرام خوابید؛

حرف نشخوار آدمی است
علامه دهر نیستم
آدم خوبی هم نیستم
چون گاه و بی گاه هوای گناه می کنم
دلمشغولی حضرات، کرسی ریاست است و ایضا صندلی بانک
 من خاکی ام
رزمنده خاکی را در جبهه ی هویزه، در فاو دیده ام
در شام، در حلب، در موصل دیده ام
آدم خاکی را می شناسم
تمدن آ
قسمت اول را بخوان قسمت 50
شاید چیزی حدود سی پله پایین رفتیم . آن پایین صدای امواج دریا را به وضوح می شنیدم . حتی بوی آب دریا هم به مشام می رسید . او روی آخرین پله که به اتاق سنگی و کوچکی می رسید نشست و مشغول باز کردن بند کفشهایش شد . با تعجب پرسیدم : چه رستوران عجیبی ! باید کفشها مونو در بیاریم ؟ با گفتن این جمله کنارش نشستم تا کفشهایم را در بیاورم و او بی آنکه نگاهم کند گفت : اینجا رستوران نیست . (بعدنگاهم کرد) می تونی راحت باشی. کفشها تو بذار همینجا و
نام : سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو بلکرائحه : گرم و شیریننوع ادکلن : ادو تویلت
عطری است تلخ و شیرین با حسی شاداب از گیاهان معطر.این عطر یک بطری بسیار مدرن و شیک دارد. این شیشه با سلیقه‌ی آقایان امروزی سازگار است. روی شیشه‌ی مواج و کتابی این عطر نام F by Ferragamo Black به‌خوبی با رنگ خاکستری چاپ شده است. یک کمربند مشکی‌رنگ زیبا روی گردن بطری کار شده است. روی سگک این کمربند، عبارت Pour Homme حک شده است. این عبارت نشان می‌دهد که F by Ferragamo Black برای آقایان سا
نیست مهر مردمان را انتها
مثل یک دریای موّاج از صفا،
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

کوچه ها غرق وفا و راستی
بوده گلدانی پر از گل خانه ها .

شینیون مو یکی از رشته های تخصصی آرایش و زیبایی است که امروزه پیشرفت های چشمگیری داشته و سبک های مختلفی برای انجام آن وجود دارد به معنای ساده شینیون یعنی جمع کردن مو و طراحی آن به مدل های مختلف که باعث زیبایی بیشتر چهره می شود که البته زیرساخت یک شینیون زیبا یک براشینگ صحیح و اصولی می باشد و همچنین برقراری تعادل بین سر و صورت نیز مهم است، از این روست که آموزش شینیون و براشینگ در این زمینه اهمیت زیادی دارد.
از جمله مواردی که در ش
از ابتدای سال 1398 توفیقی حاصل شد تا در کنار دوستان هنرهای نمایشی، باشم.
شما را دعوت می‌کنم تا یک بار دیگر گزارش‌ها و یادداشت‌های من را در مورد نمایش‌های سال 1398 شیراز ببینید و خواهش میکنم با نظرتان در مورد این که کدام یک بهترین بوده مرا خوشحال کنید.
ادامه مطلب
اطلاعیه درباره برنامه های زمانبندی نیمسال دوم 98 (ترم بهار) دانشگاه های پیام نور :                                                                                                                                                                          مهمان دائم و یا موقت 
1398/10/02الی1398/11/21                                                                                                                                                 تغییر رشته
1398/10/02الی1398/11/21                                               
سلام
یکی از روش هایی که کمک میکنه آدم از خودش بتونه دفاع کنه روش مادر خرسه است. 
تو یه تحقیقی میزان Assertive بودن خانما رو مقایسه کردن با آقایون، و این یعنی میزانی که شخص میخواد نظر خودش رو اعمال کنه به طرف مقابل. به طور "میانگین" همه جا زیر آقایون بود بجز وقتی که میخواستن از یه نفر دفاع کنن.
تحقیق هم اینجوری نشون میده که بخاطر این که حس مادری توشون خیلی قوی هست، به طور ذاتی خیلی قوی میتونن تو این شرایط دفاع کنن. طبیعتم نگاه کنیم همیشه ماده هایی که ب
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
جلسه هیئت و دعای کمیل مورخ 1398/1/15
جلسه هفتگی هیئت و مراسم میلاد سرداران کربلا 1398/1/20
جلسه هفتگی هیئت و مراسم میلاد حضرت علی اکبر 1398/1/27
جشن میلاد امام زمان عج 1398/1/31
مناجات و احیایی شبانه نیمه شعبانیه همراه با جشن میلاد امام عصر عج 1398/1/31

در رفت و آمد هر از گاهی ام به مؤسسه ی فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر این مسجد که در همسایگی اش قرار دارد، توجهم را جلب کرد. چند روز پیش بعد از  اذان ظهر از مؤسسه خارج شدم و دیدم در مسجد باز است. گفتم نماز را همینجا بخوانم. وارد که شدم حال و هوای بسیار دلنشینش آنچنان جذبم کرد که مدتی فقط نشستم و به درک فضا مشغول شدم.  به جرأت میگویم مسجدی به این زیبایی و با این حال و هوای دلنشین در تهران بسیار کمیاب است.
میدان هفت تیر، خیابان شریعتی، نرسیده به
      ثبت نام آزمون: ریاضی  پایه نهم     همراه با کارنامه فردی 
شروع ثبت نام: 1398/03/01 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/30 ساعت 10:
شروع آزمون: 1398/03/31 ساعت 10:00 - پایان آزمون: 1398/03/31 ساعت 23:00
شروع اعلام نتایج : 1398/04/01 ساعت 10:00 -پایان اعلام  نتایج:1398/04/10 ساعت 23:00
ریاضی دهم

ثبت نام آزمون:ریاضی دهم
شروع ثبت نام: 1398/03/1 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/30 ساعت 10:00
شروع آزمون: 1398/03/31 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/31 ساعت 23:00
شروع  اعلام نتایج: 1398/04/1 ساعت 10:00 - پایان اعلام نتایج: 1398/04/10 ساعت 10:00
قیمت پخش لوازم یدکی پراید و پژو

۱۳۹۸/۹/۱۰لیور پراید ۴۴۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۱۰مغزی پمپ بنزین پراید پمپ سازان۸۰۰۰۰۰ ریال
۱۳۹۸/۹/۱۰بلبرینگ ۱۴۱ hpc موجود
۱۳۹۸/۹/۱۰بوش تکی ۴۰۵ ۲۰۷۰۰۰۰ ریالبوش تکی ۲۰۶۲۰۷۰۰۰۰ ریالبوش پیستون ۴۰۵۴۰۵۰۰۰۰ ریالبوش پیستون ۲۰۶۴۴۰۰۰۰۰ ریالتعداد محدود
میگن:هر چی بیشتر دنبالش باشی کمتر بهش میرسی(یعنی فکر بدون عمل کردن)
میگم:درسته،ولی مگه میشه جلوی این اقیانوس بزرگ رو گرفت؟
میگن:پس منتظر باش یروزی تو این اقیانوس غرق بشی.
به دنبال جست و جوهای بنده برای پیدا کردن هدف و معنای زندگیم،گفت و گوهایی با افراد مختلف میکنم.مثلا میپرسم به نظرت عشق چیه؟یا دلخوشیت تو دنیا چیه در حال حاضر؟
دیروز به دنبال یه سوال کوچیک به یه بحث مفصل درباره آرامش رسیدیم.
ازم پرسید:آرزوت چیه؟
گفتم:نویسنده بزرگی بشم و همه دن
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
در این روش در بالای صفحه ی تمامی طرح های شبکه ای تمام دروس که باید در اندازی ای یکسان که مناسب ترین اندازی برگه A4 یا کلاسور بزرگ است شماری طرح و نام درس را برای مثال فقه 7 نوشته می شود. طرح های هر درس به ترتیب شماره طرح به صورت جدا نگهداری می شود. در گوشه پایین طرح نیز تاریخ مرور چهار گانه به صورت ریز نوشته می شود. برای تاریخ هایی که می بایست در طرح های شبکه ای ثبت شود به تاریخ روز مطالعه یک روز اضافه می گردد تا تاریخ اولین مرور به دست آید. به عدد حا
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000 
قیمت محصول : 208000 تومان
برند : Microsoft
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

Microsoft Comfort Curve 3000
شاید شما هم زمانی که در خانه یا اداره هستید برای انجام کارهایتان، زمان زیادی را پای کامپیوتر صرف کنید. ممکن است پس از گذشت مدتی در مچ دستتان احساس خستگی و درد کنید. این دردها در آینده موجب آسیب‌های جدی‌تری خواهد شد و یکی از دلایل اصلی آن نحوه قرار گیری دستانتان بر روی کیبورد است. شرکت مایکروسافت بیش از 20 سال است که ب
گرامی
می دارم روز قلم را، که قلم والاترین و بزرگترین نعمتی است که خداوند در
خدمت ما قرار داد تا اندیشه و خرد را بر جوهر آن بنشنایم و بر صفحات کاغذ
بیاوریم تا دانشی دیگر خلق شود.
انتشار: روزنامه خبرجنوب شماره 11138 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 8 - روزنامه تماشا شماره 1852 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 1 - روزنامه عصرمردم شماره 6666 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
نخستین روز رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، صبح پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در منطقه عمومی سمنان برگرار شد.

عکاس: حسین مرصادی/ فارس - آرش میرسپاسی/ باشگاه خبرنگاران - عرفان کوچاری/ تسنیم
هیچ چیز جلو‌دارت نبود. نه لحظه‌های خوش، نه آرامش، نه دریای مواج. تو مشغول به مردنت بودی. نه درختانی ک به زیرشان قدم می‌زدی، نه درختانی ک سایه سارت بودند. نه پزشکی ک بیم ـت می‌داد، نه پزشک جوان سپید مویی ک یک‌بار جانت را نجات داد. تو مشغول به مردنت بودی. هیچ چیز جلودارت نبود. نه پسرت، نه دخترت ک غذایت می‌داد و از تو باز، بچه‌ای ساخته بود. نه پسرت ک خیال می‌کرد تا ابد زنده خواهی ماند. نه بادی ک گریبانت را می‌جنباند. نه سکونی ک زمین گیرت کرده بو
شیخ طوسی در کتاب «مصباح» در اعمال روز جمعه فرموده : جماعتی از اصحابمان ، از ابو المفضّل شیبانی خبر دادند، که گفت: ابو محمّد عبد اللّه بن محمّد عابد بدالیه حدیثی نقل کرد و به زبان خویش گفت : از مولای خود امام حسن عسکری علیه السّلام در منزلشان در سرّمن رأی، سال دویست و پنجاه و پنج خواسته ام، که بر من املاء فرماید، [ یعنی کلمه کلمه بگوید ] کیفیّت فرستادن صلوات بر پیامبر و جانشینان آن حضرت را ( صلوات اللّه علیهم ) ، و با خود کاغذ بزرگی حاضر کردم ، پس ب
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز در حالی معامله شد که با کاهش ۰.۴۸ درصدی به ۴۳۵,۶۰۰ چهارصد و سی و پنج هزار و ششصد تومان رسید.
به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلای ایران امروز هم در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که شاهد افت قیمت ها به مانند روز پیش بود.
ادامه مطلب
    متقاضی گرامی: لطفا ابتدا صفحه راهنما را به دقت مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط اقدام به ثبت نام در سامانه نمایید.
    در حال حاضرفقط مشمولین متقاضی امریه اعزامی شهریور ماه (1398/06/01)مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین از مورخ 1398/03/30 آغاز و در مورخ 1398/04/03به پایان می رسد.
ساندویچ ژامبون گوشت
ساندویچ ژامبون مرغ
ساندویچ ژامبون میکس
 ساندویچ کالباس خشک

محتوا:120 گرم ژامبون گوشت 90%
محتوا:120 گرم ژامبون مرغ 90%
محتوا:120 گرم ژامبون گوشت و مرغ 90%

قیمت:14000 تومان
قیمت:14000تومان
قیمت:7000تومان

پیتزا و فست فود در پرستار،طبرسی،افراسیابی،زینتی افخم،نجار محمودی،نبرد،بلوار ابوذر پل ،پیروزی
نوشابه قوطی(کوکا،فانتا،اسپرایت)
نوشابه خانواده (کوکا،فانتا،اسپرایت)
ماءالشعبر قوطی(لیمو،استوایی،اسپرایت)

قیمت:3000 تومان
قیمت:5000 تومان
قیمت:4000تومان

دوغ کوچک خوشگوار
آب معدنی
آبمیوه فرش دی شیشه ای( انگور،پرتقال،لیموناد،موهیتو)

قیمت:2000 تومان
قیمت:1500 تومان
قیمت:3500 تومان
                                                                                        (صفحه 2)
                           سال 1399 برملت ایران مبارک باد
                         پیروزی وسلامت ملت ایران آرزوی ماست .
       پروردگارمن به من وبه اعضاء وجوارحم در مقام بندگیت قوت بخش .
   خدایا  از تو در خواست می کنیم به رحمت بی انتهایت که همه موجودات را فرا    
  گرفته است وبه توانایی بی حدت که بر هر چیز م
امروز که دیدمت، احتمالا نخستین دفعه‌ای نبود که چهرۀ حیاتمندت در چشمانم جای ‌می‌گرفت. شاید پیش از این‌ها در رویایی با همدیگر رویارو شده بودیم. و یا شاید اصلا تعبیرِ خوابِ پرواز و پرندگیِ دیشبم هستی. نمی‌دانم؛ اما با تو غریبگی ندارم و می‌خواهم در آغوشت بگیرم. راستی، تو هدیۀ کدام زمانه‌ای؟ انگار نه دور هستی و نه نزدیک و یا شاید هم دور هستی و هم نزدیک. نکند در این‌شهرِ موّاج، تو چون آبی که بر جویباری می‌گذرد، از کنار پاهای سرگردانم، با زمزم
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/11 نود32 98/9/11 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/11 دوشنبه 11 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 11 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 11 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/11
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/7 نود32 98/9/7 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/7 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/0
هوالمعز۱۵۹

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،
حسین یوزباشی که با یکی از
آثار خود در نمایشگاه کاریکاتور «سیلی‌های سخت» حضور دارد،  گفت: نمایشگاه
«سیلی‌های سخت» به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برپا شده است. در این
راستا طی روزهای گذشته آقای شجاعی طباطبایی از بنده دعوت کردند تا
اثری متناسب با موضوع هدف قرار گرفتن پهپاد متجاوز آمریکایی برای شرکت در
این نمایشگاه ارائه کنم. من سعی کردم کمی از این مصداق فاصله بگیرم و به
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 3 دی 98 یوزر پسورد نود32 98/10/3 نود32 98/10/3 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/10/3 سه شنبه 3 دی 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 3 دی 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 3 دی 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 3 دی 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/10/03 یوزرنیم و
یوزرنیم و پسورد نود 32 جمعه 29 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/29 نود32 98/9/29 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/29 جمعه 29 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 جمعه 29 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 جمعه 29 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 جمعه 29 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/29 یوزرنیم و پسورد نود32
یوزرنیم و پسورد نود 32 یکشنبه 24 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/24 نود32 98/9/24 یوزرنیم و پسورد نود32 یکشنبه 24 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 یکشنبه 24 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 یکشنبه 24 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/24 یکشنبه 24 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 یکشنبه 24 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 یکشنبه 24 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 یکشنبه 24 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 یکشنبه 24 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/24
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 یوزر پسورد نود32 98/7/29 نود32 98/7/29 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/7/29 دوشنبه 29 مهر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 29 مهر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 29 مهر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/07/29
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/28 نود32 98/9/28 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/28 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/18 نود32 98/9/18 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/18 دوشنبه 18 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 18 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 18 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/18
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/26 نود32 98/9/26 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/26 سه شنبه 26 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 26 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 26 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 139
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/21 نود32 98/9/21 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/21 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
ماشروم برگر
چیز برگر فرانسوی
 بیکن برگر

130 گرم گوشت، قارچ، پنیر موزارلا
130 گرم گوشت، پنیر موزارلا، سیب زمینی، سالاد
130 گرم گوشت، ژامبون بیکن، پنیر موزارلا، قارچ

قیمت:21000 تومان
قیمت:23000 تومان
قیمت:22000 تومان

دبل برگر
همبر مخصوص
 چیز برگر مخصوص

260 گرم گوشت، پنیر گودا
130 گرم گوشت
130 گرم گوشت، پنیر گودا

قیمت:27000 تومان
قیمت:18000 تومان
قیم
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا زمان مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۸ ویژه دانشگاهیان ساکن استان تهران و البرز اعلام شد . داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند ضمن رعایت نکات بهداشتی، به همراه داشتن ماسک و دستکش در روز مصاحبه علمی الزامی می‌باشد . برای مشاهده جزئیات اعلام زمان مصاحبه علمی آَزمون قضاوت سال 1398 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/83/اعلام-زمان-مصاحبه-علمی-آزمون-قضاوت-سال-1398.html
ماشروم برگر
چیز برگر فرانسوی
 بیکن برگر

130 گرم گوشت، قارچ، پنیر موزارلا
130 گرم گوشت، پنیر موزارلا، سیب زمینی، سالاد
130 گرم گوشت، ژامبون بیکن، پنیر موزارلا، قارچ

قیمت:23000 تومان
قیمت:22000 تومان

دبل برگر
همبر مخصوص
 چیز برگر مخصوص

260 گرم گوشت، پنیر گودا
130 گرم گوشت
130 گرم گوشت، پنیر گودا

قیمت:27000 تومان
قیمت:18000 تومان
قیمت:19000 تومان

ماه رجب در پای سفره ازدحام استچون سفره دارش اسوه ی اهل کرام استتبریک ما را بر ابوطالب رسانیدآن عاشقی که احترامش مستدام استبنت اسد فهماند بر اهل دو عالممولودِ کعبه، برکتِ بیت الحرام استدر هر فراز و هر فرود و هر بلاییبا مرتضی، احمد ازین پس هم کلام استدر عرش، مسجودِ ملائک شد همان کهروی زمین بر زخمِ ایتام، التیام استآمد علی و قبله ی اهل یقین شدبابای ما، حیدر امیرالمؤمنین شد***ماییم و بحر رحمتِ مواج حیدراهل کرم هستند هاج و واج حیدرپیغمبران در سی
ساندویچ ژامبون گوشت
ساندویچ ژامبون مرغ
ساندویچ ژامبون میکس
 ساندویچ کالباس خشک

پیتزا و فست فود در پرستار،طبرسی،افراسیابی،زینتی افخم،نجار محمودی،نبرد،بلوار ابوذر پل ،پیروزی
ساندویچ ژامبون گوشت
ساندویچ ژامبون مرغ
ساندویچ ژامبون میکس
 ساندویچ کالباس خشک

کم کم به پایان سال نزدیک می شویم و بسیار از برنامه ریزها و بخصوص مراکز نوبت دهی نیازمند داشتن تقویم ماه به ماه سال 98 می باشند . موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بصورت رسمی ، تقویم کشور را برای سال 1398 هجری شمسی منتشر کردند . وبلاگ آوای طبیعت هم در این پست از وبلاگ ، تقویم سال 1398 به همراه جزئیات کامل آن را برای استفاده شما کاربران عزیز ، آماده کرده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد . 

ساعت تحویل سال نو 1398
لحظه دقیق تحویل سال نو بامداد روز پنجشنبه 1 فر
ساندویچ ژامبون گوشت
ساندویچ ژامبون مرغ
ساندویچ ژامبون میکس
 ساندویچ کالباس خشک

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، تانکبر «کیان۷۰۰» ساخت فرماندهی تولید و بهینه سازی شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش صبح شنبه در جریان بازدید سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح از این فرماندهی رونمایی شد.این تانک‌بر با قدرت موتور ۷۰۰ اسب بخار و قدرت کشندگی ۲۰۰ تن، قابلیت حمل ۲ دستگاه تانک ۶۰ تنی را بر روی کشنده فوق سنگین «سلیمان-۳» دارد.
وزن تانک‌بر «کیان۷۰۰» ۱۷۷۰۰ کیلوگرم بوده و تعداد محورهای آن ۱+۳ و ۱۲ دنده است.

انتهای پیام/
چهار محصول فناورانه دانشگاه تهران رونمایی شد
 افزایش طول عمر با مصرف غذاهای تُند
 سهم ایران از مقالات داغ جهان
 اعلام شاخص‌های انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر
 پژوهش؛ حلقه مفقوده ارتباط مخاطبان و هنرمندان
 ۲۳ پژوهشگر و فناور برگزیده کشور تجلیل شدند
 رونمایی از کتب ده‌گانه مکتب انقلاب اسلامی
 کتاب"برج‌های کبوتر اصفهان" مبین بنایی فراتر از برج و خانه
 ضرب‌المثل‌های شهمیرزادی برآمده از فرهنگی کهن
 کتاب «اصفهان» معرف جامع تاریخ و تمدن
چهار محصول فناورانه دانشگاه تهران رونمایی شد
 افزایش طول عمر با مصرف غذاهای تُند
 سهم ایران از مقالات داغ جهان
 اعلام شاخص‌های انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر
 پژوهش؛ حلقه مفقوده ارتباط مخاطبان و هنرمندان
 ۲۳ پژوهشگر و فناور برگزیده کشور تجلیل شدند
 رونمایی از کتب ده‌گانه مکتب انقلاب اسلامی
 کتاب"برج‌های کبوتر اصفهان" مبین بنایی فراتر از برج و خانه
 ضرب‌المثل‌های شهمیرزادی برآمده از فرهنگی کهن
 کتاب «اصفهان» معرف جامع تاریخ و تمدن
 دوره آموزشی  نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398 با همکاری گروه های درسی وکارشناسی آموزش ابتدایی با شرایط زیر برگزار می گردد:
1- نام دوره  ها : الف - بررسی و تحلیل محتوای کتاب درسی  ب - مهارت های بدو خدمت معلمان
2- کد دوره ها : 1 - 91400469 2 -91402409  
3- ساعت دوره ها  : الف:32 ساعت ب: 54 ساعت
4- نوع دوره :حضوری
5- ویژگی دوره : تخصصی
6- فراگیران : نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398
7- تاریخ شروع دوره ها :
الف:دوره شماره1: 1398
در پی انتشار ویروس کرونا در شیراز، به درخواست مردم، ورودی‌های شیراز از ابتدای سال 1399 با پایش مسافران، کنترل شد.
انتشار: پویش خبر -
مرتبط: نبرد با ویروس یا ترس از کرونا - نامه خبرنگاران به استاندار فارس - رسانه‌های رسمی تنها مرجع اطلاع‌رسانی بیماری کرونا - تقدیر از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز - تنها مرجع تأییدکننده اطلاعات بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی شیراز است - وام قرض‌الحسنه به سینماهای بخش خصوصی -
ادامه مطلب
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
این جشنواره از ٣١ مردادماه جاری به مدت ٥ روز و در هر روز دو سانس برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - خبرگزاری صدا و سیما - هنرشیراز - دانشگاه شیراز - روزنامه خبرجنوب شماره 11178 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه شیراز نوین شماره 782 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه تماشا شماره 1892 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه عصر مردم شماره 6440 مورخ 2 شهریور 1398 - ایرنا - آبان پرس -
ادامه مطلب
شاید تاکنون به گزارشهایی برخورده باشید که در آنها نمودارها را با عنوان YTD یا MAT ارائه کرده اند. در این پست به تفاوت این دو شاخص خواهیم پرداخت. YTD و MAT به ترتیب خلاصه عبارتهای Year to Date و Moving Annual Total است. YTD در واقع نمایشگر دوره زمانی از ابتدای سال تا لحظه گزارشگیری است. مثلا سهم بازار YTD 1398 یعنی سهم بازار محصول x از ابتدای سال 1398 تاکنون.
همجنین MAT نمایشگر میزان فروش یک متغیر، مثلا فروش، در مدت زمان یک ساله گذشته. مثلا اگر هم اکنون در اردیبهشت ماه هستیم
 درخشش ۴۳ دانشگاه ایرانی در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان اسلام
 کمبود نیروهای آموزشی در مدارس آلمان
 تصویب ۴۹ رشته برای دانشگاه علمی-کاربردی شهرداری
 اینترنت چقدر برای اقتصاد مهم است؟
 کوچ نفت از بودجه؛ از توفیقی اجباری تا ضرورتی ساختاری
 درآمدی انتقادی بر انبوه سازی دانشگاهی
 شکاف‌های نسلی چگونه ایجاد شد و چه به دنبال می‌آورد؟
 چرا به بی‌سوادی و بازماندگی از تحصیل بی‌توجهیم؟
 عکس‌های ماهواره‌ای گوگل‌مپ ۹۸ درصد جمعیت زمین را پوشش
 درخشش ۴۳ دانشگاه ایرانی در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان اسلام
 کمبود نیروهای آموزشی در مدارس آلمان
 تصویب ۴۹ رشته برای دانشگاه علمی-کاربردی شهرداری
 اینترنت چقدر برای اقتصاد مهم است؟
 کوچ نفت از بودجه؛ از توفیقی اجباری تا ضرورتی ساختاری
 درآمدی انتقادی بر انبوه سازی دانشگاهی
 شکاف‌های نسلی چگونه ایجاد شد و چه به دنبال می‌آورد؟
 چرا به بی‌سوادی و بازماندگی از تحصیل بی‌توجهیم؟
 عکس‌های ماهواره‌ای گوگل‌مپ ۹۸ درصد جمعیت زمین را پوشش
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
دانلود آهنگ جدید مهراب به نام قلب من
Download music Mehrab – Ghalbe Man
دانلود اهنگدانلود اهنگ جدید مهرابدانلود اهنگ جدید مهراب قلب مندانلود اهنگ مهراب قلب مندانلود اهنگ قلب من از مهرابدانلود اهنگ قلب مناهنگ قلب من از مهراباهنگ مهراب به نام قلب منقلب من از مهرابقلب من مهراب
دانلود اهنگ با کیفیت 128
دانلود اهنگ با کیفیت320
یوزرنیم و پسورد نود 32 شنبه 30 شهریور 98 یوزر پسورد نود32 98/6/30 نود32 98/6/30 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/6/30 شنبه 30 شهریور 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 شنبه 30 شهریور 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 شنبه 30 شهریور 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 شنبه 30 شهریور 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/21 نود32 98/8/21 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/21 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
یوزرنیم و پسورد نود 32 شنبه 25 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/25 نود32 98/8/25 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/25 شنبه 25 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 شنبه 25 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 شنبه 25 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 شنبه 25 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/08/25 یوزرنیم و
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/7 نود32 98/8/7 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/7 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریت
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/14 نود32 98/8/14 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/14 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
ساندویچ چیلی
ساندویچ هات رویال
ساندویچ هات داگ

چیلی:راسته گوساله، پپرونی، قارچ، پنیر، فلفل قرمز
هات داگ، ژامبون، قارچ، پنیر

قیمت:19000 تومان

ساندویچ ژامبون تنوری
 ساندویچ رست بیف
ساندویچ کوکتل

محتوا:ژامبون، قارچ، پنیر
محتوا:راسته گوساله، قارچ، پنیر

قیمت:18500 تومان
قیمت:24000 تومان
قیمت:12000 تومان

ساندویچ های ویچ
ساندویچ کوکتل ویژه
ساندویچ فیله مرغ

محتوا:راسته گوساله، فیله مرغ، قارچ، پنیر
محتوا:کوکتل،
هوالمحبوب

حالا که توی این گرمای کلافه‌کننده، نشسته‌ام پشت میز کارم و مادام بوواری از لای دست‌هایم سُر می‌خورد و در انتظار خیانت اِما چشم‌هایم روی هم می‌رود، حالا که چشمم به آخرین پیامک آن دوست نامهربان است و مرددم بین جواب دادن و ندادن، دقیقا در همین لحظۀ باشکوه، جای تو خالیست!
حالا که سینی به دست جلوی  چشم‌های سیاه و قهوه‌ای و سبز و آبی خم و راست می‌شوم و دریای مواج هیچ چشمی غرقم نمی‌کند، جای تو خالیست.
حالا که عطر هیچ کس مستم نمی‌ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها